طلسمی که برانکو شکست؛ برد لیگ برتری بعد از شکست آسیایی

وبسایت رسمی توپ - پرسپولیس در اولین دیدار پس از بازی هایی که در لیگ قهرمانان آسیا انجام داد موفق شد استقلال خوزستان را مغلوب کند.

به گزارش وب سایت نود، پرسپولیس در هفته بیست و چهارم در شرایطی به مصاف استقلال خوزستان رفت که در آخرین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا متحمل شکست سنگین و دور از انتظاری مقابل السد قطر شد. برانکو برای سومین فصل همراه با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و در هر سه فصل در قطر مغلوب نمایندگان این کشور شده و در هر سه بازی هم پرسپولیس با ۳ گل مغلوب تیم های قطری شده است.

پرسپولیس در دو دوره قبلی، پس از شکست مقابل تیم های قطری در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، در اولین بازی لیگ برتر هم نتوانست به شرایط مطلوب خود بازگشته و به پیروزی برسد. در فصل ۲۰۱۵ لیگ قهرمانان، پرسپولیس پس از شکست ۳ بر صفر مقابل لخویا در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف سایپا رفت و به تساوی ۲ بر ۲ رسید. در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا هم پرسپولیس پس از شکست ۳ بر یک مقابل الریان قطر، در هفته ۲۵ لیگ برتر به مصاف صنعت نفت آبادان رفت. در این دیدار صنعت نفت میزبان که با فیروز کریمی نتایج بهتری در نیم فصل دوم کسب کرده بود، موفق شد با یک گل سرخپوشان را شکست دهد.

در فصل جاری، پرسپولیس پس از شکست ۳ بر یک مقابل السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا، در لیگ برتر به مصاف استقلال خوزستان رفت، اما این بار طلسم پیروزی نشدن بعد از شکست های آسیایی را شکست. پرسپولیس با یک گل استقلال خوزستان را مغلوب کرد تا با پیروزی به استقبال دربی برود.

 

۲۰۸۱

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار