اولین پاس گل با پیراهن آبی؛ پاداش انتظار جپاروف

وبسایت رسمی توپ - بعد از ۲۵ پاس کلیدی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان، سرانجام اولین پاس گل سرور جپاروف با پیراهن استقلال ثبت شد.

به گزارش وبسایت توپ، سرور جپاروف این فصل با نمره ۲.۷۸ از تیم آنالیز نود، دومین بازیکن استقلال و نهمین بازیکن لیگ برتر بوده است. او در این فصل علاوه بر بازیسازی و پاس‌های دقیق، با ۱۸ پاس کلیدی بر اساس آمار متریکا موقعیت‌سازترین بازیکن تیمش هم محسوب می‌شد اما مهاجمان استقلال نتوانسته بودند هیچکدام از پاس‌های قبلی او را گل گنند. ۶ پاس کلیدی او در آسیا هم سرنوشت مشابهی داشتند. جالب اینکه پاس‌های جپاروف مقابل الریان، یک بار با اشتباه مدافعین حریف تبدیل به گل شد اما مهاجمین استقلال هیچوقت نتوانسته بودند از پاس‌های دقیق هافبک ازبک‌شان استفاده کنند.

امروز در دقیقه سوم بازی استقلال با فولاد، جپاروف نوزدهمین پاس کلیدی‌اش را برای مهاجمان استقلال فرستاد و این بار، با ضربه دقیق مامه بابا تیام پاس دقیق او سرنوشت متفاوتی داشت و تور دروازه حریف رسید. جپاروف با پیراهن سپاهان هم پاس گلی در لیگ برتر نداشت و آخرین گلی که ساخت، به دوران حضورش در لوکوموتیو تاشکند مربوط می‌شد.

با حضور تیام و موقعیت‌شناسی او، شاید دوران جدیدی برای جپاروف در استقلال آغاز شود. دورانی که برای هر پاس گل، نیاز به دادن ۲۵ پاس کلیدی نداشته باشد!

 

۲۲۳۳۰

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار