حرف آخر شفر به بازیکنان ناآماده

در استقلال فرصت اشتباه ندارید!

تغییرات زیاد سرمربی استقلال برای بازی با الهلال نسبت به بازی با الریان  یک پیغام روشن داشت و آن هم این بود که در استقلال جایی برای ناآماده ها نیست.

به گزارش "توپ"، شفر از زمانی که سرمربیگری استقلال را قبول کرده است یک نکته را به خوبی نشان داده است و آن هم این است که هیچ بازیکنی در این تیم حاشیه امنیت ندارد و یک اشتباه باعث نیمکت نشینی در بازی های بعدی می شود.


استقلال تیمی است که در آن سیدحسین حسینی رکورددار کلین شیت در تاریخ فوتبال ایران می شود و در بازی بعد نیمکت نشین می شود، فرشید اسماعیلی به عنوان یکی از بهترین بازیکنان دو فصل اخیر استقلال در چند بازی نیمکت نشین می شود و نمونه های زیادی که نشان می دهد شفر آنقدر بازیکنان آماده دارد که به بازیکنانی که ناآماده باشند و یا در بازی اشتباه کنند فرصت نمی دهد و خیلی زود آنها باید به طور موقت از ترکیب خارج شوند. 


ترکیب استقلال برابر الهلال هرچند برای خیلی ها جای سوال داشت اما شفر یک بار دیگر نشان داد در تیمش جایی برای اشتباه وجود ندارد و نیمکت نشین های آماده خیلی زود جای آنها را می گیرند.

 


۲ اشتباه حسینی را از ترکیب دور کرد


سیدحسین حسینی در این فصل نمایش خوبی در استقلال داشته است اما او در بازی با الریان به همراه خط دفاع استقلال روی هر دو گل مقصر بود و به همین دلیل شفر برای بازی با الهلال مهدی رحمتی را وارد ترکیب کرد. مهدی رحمتی با نمایش مطمئن در بازی با الهلال حالا دوباره به گلر اول استقلال تبدیل شده است و به نظر حسینی برای بازگشت به ترکیب اصلی باید دوباره کارش را از اول شروع کند.

 

 

 


جابر بد بود و از لیست خط خورد


جابر انصاری در بازی با الریان روز ضعیفی را پشت سر گذاشت تا جایی که شفر ترجیح داد در نیمه اول او را تعویض کند. او در نیمه دوم بازی با الریان جای خود را به مامه تیام داد اما شفر به این موضوع هم بسنده نکرد و ضمن این که در ترکیب اصلی جایش را به فرشید اسماعیلی داد، نامش  را  از لیست ۱۸ نفره استقلال هم خط زد تا ثابت کند سرمربی آبی ها به شدت از عملکرد هافبک  تیمش ناراحت بوده است.

 


یک گل هم برای قربانی کافی نبود 


علی قربانی در بازی با الریان گل دوم تیمش را به ثمر رساند و استقلال را از یک شکست خارج از خانه نجات داد اما ظاهرا این یک گل هم برای تثبیت در ترکیب اصلی کافی نبود. علی قربانی در طول نیمه دوم فرصت های زیادی را خراب کرد و همین مساله باعث شد در بازی با الهلال شفر او را نیمکت نشین کند و از مامه تیام استفاده کند. البته قربانی در بازی با الهلال دقایقی  در زمین حاضر شد اما به نظر او باید دوباره برای حضور در ترکیب اصلی تلاش کند. 

 


(عکس: رضا سعیدی پور)

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار