عادت پرسپولیس برانکو برابر تیمهای قطری ، یا ۳ تایی شدن یا کلین شیت

وبسایت رسمی توپ - پرسپولیس تحت هدایت برانکو برابر تیمهای قطری یا ۳ گل خورده یا کلین شیت کرده است.

به گزارش وب سایت نود ، بزرگترین ویژگی پرسپولیس در دوران مربیگری ایوانکوویچ آمار تحسین برانگیز در کار دفاعی است. ولی این آمار برابر تیمهای قطری بسیار پر نوسان بوده و اگر پرسپولیس مقابل تیمهای قطری موفق به کلین شیت نشود ۳ گل می‌خورد.

اولین تقابل پرسپولیس برانکو با تیمهای قطری در لیگ قهرمانان اسیا ۲۰۱۵ در برابر لخویا بوقوع پیوست. آن روزها ، آغاز دوران مربیگری برانکو در پرسپولیس بود. برانکو این تیم را در بدترین شرایط ممکن تحویل گرفته بود و پرسپولیس با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب حریف شد.

تقابل بعدی پرسپولیس با تیمهای قطری در فصل قبلی لیگ قهرمانان اتفاق افتاد و پرسپولیس هر چند برابر الریان شروع خوبی داشت ولی نهایتا با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد.

اما اوضاع برای پرسپولیس در مصاف با قطریها همیشه به این تلخی نبوده و پرسپولیس با ۳ کلین شیت برابر تیمهای قطری به جمع ۸ تیم برتر آسیا راه یافت .ابتدا در روزی که پرسپولیس برابر الریان احتیاج به برد داشت با تساوی بدون گل متوقف شد ولی این تساوی مانع صعود پرسپولیس نشد تا این تیم در مرحله حذفی با لخویا قطر روبه رو شود و با یک تساوی بدون گل و یک برد یک بر صفر به یک چهارم نهایی صعود کند.

 بازی امروز روی بد سکه به پرسپولیس رو کرد و این مرتبه ۳ بار دروازه اش باز شد.هر چند متوسط ۵۰٪ کلین شیت برابر تیمهای قطری آمار مناسبی است ولی میانگین ۱.۵ گل خورده در هر بازی برابر قطریها اصلا قابل قبول نیست و از آن بدتر آمار گل زده این تیم است که در این ۶ بازی برابر تیمهای قطری میانگین ۰.۵ گل زده به جای گذاشته است

۶۰۶۱۰

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار