علیپور راه دروازه را گُم کرده بود(عکس)

ستاره این فصل پرسپولیس کم فروغ‌ترین بازی فصل خود را برابر السد قطر انجام داد.

به گزارش "توپ"، در شکست ۳ بر یک پرسپولیس در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا، تقریبا تمام بازیکنان ایرانی روز خوبی نداشتند و دور از شرایط آرمانی به سر می‌بردند اما در این بین عملکرد غیر قابل انتظار از آقای گل سرخ پوشان موجب شد نتوانند با امتیاز دوحه را ترک کنند و شکست تلخی را متحمل شوند.

 

علی علیپور که هفته قبل نمایش فوق‌العاده‌ای برابر نسف قارشی ازبکستان ارائه کرده بود، شب گذشته تنها یک شوت مقابل السد قطر داشت که آن هم داخل چارچوب نبود و حاصلی در پی نداشت ولی در کنار او، سایر بازیکنان سرخ پوش هم در انجام این کار ناموفق عمل کردند تا نماینده ایران تنها یک گل در لحظات پایانی بزند.

 

پرسپولیس در دیدار با السد قطر تنها یک شوت در چارچوب داشت که سیامک نعمتی در آخرین ثانیه‌ها زد و تبدیل به گل کرد تا کمی از شدت شکست سنگین نماینده ایران کمتر کند؛ چه بسا اگر علی علیپور مثل سایر بازی‌های این فصل آماده بود و همان یک شوت خود در این مسابقه را داخل چارچوب می‌زد، شاید نتیجه‌ای غیر از شکست ۳ بر یک رقم می‌خورد.

 

در کنار این آمار، علی علیپور کمترین لمس توپ و تعداد پاس را در بین بازیکنان آغاز کننده بازی پرسپولیس مقابل السد داشت که این اتفاق کمتر در بازی‌های این فصل از سوی ستاره سرخ پوشان رخ داده بود.

 

عکس‌ها از: امیرحسین خیرخواه- دوحه

 

 

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار