لیگ قهرمانان اروپا| بارسلونا با طلسم‌شکنی مسی یک تساوی ارزشمند گرفت، بایرن خیال خودش بابت صعود را راحت کرد

در شب شکسته شدن طلسم گلزنی مسی به چلسی، بارسلونا با اندوخته‌ای مناسب از لندن خارج شد و بایرن‌مونیخ خیال خودش بابت صعود را راحت کرد.

، در ادامه دور رفت مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم بارسلونا با تساوی یک بریک در زمین چلسی اندوخته مناسبی جمع‌آوری کرد و بایرنمونیخ با برتری قاطعانه ۵بر صفر خانگی مقابل بشیکتاش به یک قدمی صعود رسید.

 در بازی ورزشگاه استمفورد بریج لندن، چلسی پس از اینکه در ۴۵ دقیقه اول پرتب و تاب، برتری نسبی‌اش نسبت به بارسلونا را با ۲ تیرک دروازه ویلیان نشان داد، توسط این بازیکن برزیلی در دقیقه  ۶۱ به گل رسید اما اشتباه خط دفاعی چلسی به مسی اجازه داد با پاس اینیستا در دقیقه ۷۴ گل تساوی بارسلونا را به ثمر برساند و طلسم گلزنی مقابل تیم لندنی را بشکند. در ادامه تلاش ۲ تیم نتیجه‌ای نداشت و تساوی یک بریک، امید بارسلونا برای صعود در بازی برگشت را افزایش داد.

 در دیگر بازی، بایرن‌مونیخ با ارائه یک بازی برتر ۵ بر صفر میهمانش، بشیکتاش را برد  و به صعود نزدیک شد. گل‌های بایرن توسط مولر در دقایق ۴۳، ۶۳، لواندوفسکی در دقایق ۷۹ و ۸۸  کومان در دقیقه ۵۲ زده شد تا این تیم خیال خودش بابت صعود را راحت کند. ضمن اینکه اخراج ویدا از بشیکتاش در دقیقه ۱۶، کار تیم ترکیه‌ای را مشکل کرد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار