لازلو: از بابت همکاری با فدراسیون تیراندازی ایران مطمئن نیستم/ به صورت تمام وقت نمی‌توانم در خدمت تیم ملی باشم

سرمربی پیشین تیم ملی تفنگ در گفت‌وگو با تسنیم درخصوص آخرین وضعیت طلبش از فدراسیون و امکان همکاری با فدراسیون صحبت‌هایی را مطرح کرد.

لازلو سوچک، سرمربی پیشین تیم ملی تفنگ در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی درخصوص تماس دادگر، رئیس فدراسیون تیراندازی با وی در مورد مشخص کردن وضعیت طلبش اظهار داشت: بله، فدراسیون تیراندازی ایران چند بار با من تماس گرفته و قرار بر این شده که در یک ماه آینده ملاقات حضوری با یکدیگر حالا در کمپ تمرینی تیم ملی یا جای دیگر داشته باشیم و در این مورد بحث و گفت‌وگو کنیم. آنها قول لفظی داده‌اند که طلب من را بپردازند که امیدوارم فدراسیون سرانجام این طلب طولانی‌مدت من را پرداخت کند.

وی در پاسخ به این پرسش که «اگر فدراسیون تیراندازی ایران طلب شما را طبق وعده‌ای که داده، پرداخت کند، حاضر هستید دوباره هدایت تیم ملی ایران را برعهده بگیرید؟»، تصریح کرد: نمی‌توانم در این خصوص پاسخی قطعی در این مقطع بدهم چون نمی‌دانم که پیشنهادی که به من خواهد شد چه شرایطی خواهد شد. در کنار اینها من نمی‌توانم به طور تمام وقت در اختیار فدراسیون باشم چون در حال حاضر دچار بیماری هستم و از زندگی در کنار خانواده‌ام دارم لذت می‌برم. در واقع به صورت پاره‌وقت می‌توانم به تیم ملی تیراندازی ایران کمک کنم، اما قطعاً به صورت تمام وقت نمی‌توانم در خدمت تیم ملی ایران باشم. تمامی اینها هم بسته به این دارد که فدراسیون طلب من را بپردازد و با شرایط جدید من برای همکاری موافقت کنند.

سرمربی پیشین تیم ملی تیراندازی ایران همچنین این پرسش را که «آیا از فدارسیون به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) شکایت کرده‌اید؟»، اینطور پاسخ داد: در حال حاضر این کار را به حالت تعلیق در آورده‌ام و منتظرم ببینم که ماه آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

لازلو در پایان خاطرنشان کرد: من عاشق تیراندازهای تیم ملی ایران هستم و از اینکه به آنها کمک می‌کردم خیلی خوشحال بودم، اما متأسفانه اتفاقاتی که افتاد سبب شد تا کمی این رضایت من از همکاری با فدراسیون تیراندازی و تیم ملی ایران کمی خدشه‌دار شود. امیدوارم در آینده شرایطی پیش بیاید که دوباره بتوانیم با یکدیگر کار کنیم، اما همانطور که گفتم از این بابت مطمئن نیستم چون همه چیز بستگی به پرداخت طلب من و موافقت با شرایط جدید همکاری من با فدراسیون دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار