یقه گیری استقلال از نایب قهرمان آسیا؛ سیزده مشت محکم!

وبسایت رسمی توپ - استقلال مقابل نایب قهرمان فصل گذشته آسیا بازی یک‌طرفه‌ای را به نمایش گذاشت. یک طرفه، به نفع آبی‌های ایران.

به گزارش وب‌سایت نود، استقلال که در گروه مرگ لیگ قهرمانان قرار دارد در میان چهار حریف قدرتمندی که داشت سرسخت‌ترین حریفش الهلال بود. نایب قهرمان سال گذشته آسیا که کابوس تیم‌های هم‌گروهش است. این تیم با وجود غیبت دو بازیکن کلیدی‌اش، تیم قلدری بود اما با این حال استقلال توانست این تیم را شکست دهد.

شاید در نگاه اول برد استقلال مقابل الهلال نزدیک به نظر برسد. برد با یک گل که به عنوان گل به خودی ثبت شد و بعد هم اخراج دروازه‌بان حریف و ده‌نفره شدن اما آمار بازی نشان می‌دهد استقلال کاملا تیم برتر میدان بود. برتری استقلال در این بازی به واسطه تک گلی که مدافع حریف به ثمررساند نبود و این تیم بازی یک‌طرفه‌ای را مقابل یکی از قدرتمندترین تیم‌های آسیا به نمایش گذاشت.

۱۳ شوت در چارچوب، شامل شوت‌هایی که توسط دروازه‌بان مهار شده یا توسط مدافعان بلاک شده است نشان از برتری مطلق آبی‌ها در محوطه جریمه الهلال دارد. این در حالی است که مهاجمان الهلال فقط سه شوت در چارچوب را به نام خود ثبت کردند تا فاصله دو تیم کاملا مشخص شود.

شوت‌های داخل چارچوب و بلاک شده دو تیم. سمت راست شوت‌های استقلال و سمت چپ، شوت‌های الهلال هستند

وریا غفوری، داریوش شجاعیان و مامه تیام بیشترین سهم را در شوت‌های استقلال داشتند و عملکرد خوبی را در فاز هجومی تیمشان به نمایش گذاشتند.

 

۳۰۳۸۸

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار