بصیری: گل زود هنگام فجرسپاسی کار ما را سخت کرد/ انتخاب داور بوشهری سؤال برانگیز و تعجب‌آور است

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک تأکید کرد گل زود هنگامی که تیمش در دیدار مقابل فجرسپاسی دریافت کرده، کار این تیم را سخت کرده است.

حامد بصیری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره شکست ۳ بر صفر تیم آلومینیوم مقابل فجرسپاسی شیراز در هفته بیست‌و‌چهارم لیگ دسته اول اظهار داشت: ابتدا این برد را به علی کلانتری که یکی از مربیان باشخصیت لیگ دسته اول است و تیم خوبش تبریک می‌گویم. ما در این بازی شش بازیکن اصلی خودمان را به دلیل محرومیت و مصدوم در اختیار نداشتیم و این کار را برای ما سخت کرده بود. 

وی ادامه داد: ما بازی را خوب شروع کردیم، اما گلی که در دقیقه ۱۳ دریافت کردیم کار را برای تیم‌مان سخت کرد. به‌هرحال من این برد را به مردم خوب شیراز تبریک می‌گویم. 

سرمربی تیم آلومینیوم اراک در ادامه در مورد قضاوت علی ابراهیمی (داور مسابقه) در این دیدار تصریح کرد: نتیجه این دیدار برای و ما فجرسپاسی سرنوشت‌ساز و مهم بود. برای تیم ما که رقیب مستقیم‌مان در انتهای جدول تیم ایرانجوان بوشهر است، داور بوشهری گذاشته بودند. این مسئله کمی تعجب‌آور است! شما تصور کنید برای بازی ایرانجوان، داور اراکی انتخاب کنند،‌ ببیند چه داد و بیدادی به راه خواهد افتاد. نمی‌خواهم داوری را زیر سؤال ببرم،‌ اما انتخاب داور بوشهری برای بازی ما سؤال برانگیز و تعجب‌آور است. ضمن اینکه زمانی که ما یک بر صفر از فجرسپاسی عقب بودیم،‌ این داور در یک صحنه آفساید مهاجم ما را اعلام کرد که به نظرم تصمیمش اشتباه بود. 

بصیری در خصوص دیدار هفته آینده تیمش مقابل ایرانجوان بوشهر گفت: این مسابقه برای هر دو تیم بسیار حساس است و به نوعی بازی شش امتیازی محسوب می‌شود. به طور حتم با برنامه به این مسابقه خواهیم رفت و هدف‌مان کسب سه امتیاز است. ما چهار بازی تا پایان سال جاری داریم که سه مسابقه آن در زمین خودمان است. امیدوارم حداکثر امتیازات را در این دیدارها کسب کنیم و شرایط‌مان بهبود پیدا کند. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار