خلیفه: با وجود برتری مقابل شهرداری ورامین هنوز کار قهرمانی ما تمام نشده است/ قضاوت‌های این هفته لیگ تا حدی مناسب نبود

سرمربی تیم تکواندو دانشگاه آزاد تاکید کرد: با وجود برتری دانشگاه آزاد مقابل شهرداری ورامین اما هنوز کار قهرمانی این تیم در رقابت‌های لیگ برتر تمام نشده است.

نعمت خلیفه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص برتری دانشگاه آزاد مقابل شهرداری ورامین اظهار داشت: روز گذشته(دوشنبه) جدال سنگینی مقابل شهرداری ورامین داشتیم و هماننند دور رفت خوشبختانه در دور برگشت نیز به برتری دست یافتیم. با وجود این برتری اما هنوز کار ما برای قهرمانی تمام نشده است. دیگر هیچ تیمی در لیگ برتر تکواندو ایران را نمی‌شود دست‌کم گرفت. ما یک بازی پایاپای را مقابل شهرداری ورامین پشت سر گذاشتیم اما تمرکزم روی بازی‌های بعدی است تا بهترین نتایج را کسب کنیم.

وی در خصوص اعتراضات پیام خانلرخانی به قصاوت داور دیدار شهرداری ورامین با دانشگاه آزاد گفت: روز گذشته داوری در رقابت‌های لیگ برتر تا حدی مناسب نبود و در دیدار دانشگاه آزاد و شهرداری ورامین نیز داوری برای تیم برنده و بازنده مناسب نبود. امیدوارم در هفته‌های بعد داوری‌های ما بهتر شود.

سرمربی تیم تکواندو دانشگاه آزاد در پایان در خصوص بالابردن جذابیت لیگ برتر، تاکید کرد: باید یک مقدار قوانین را تغییر و جذابیت لیگ را افزایش بدهیم. ما سالیان سال بهره رقابت‌های لیگ را بردیم و نباید لیگ را کم رونق کنیم. به نظر من باید تمام بازیکنان ملی‌پوش در لیگ حضور داشته باشند چون در رقابت لیگ بازیکن ساخته می‌شود. دیدار روز گذشته میرهاشم حسینی و ابوالفضل یعقوبی که هر دو ملی‌پوش هستند یکی از دیدارهای جذاب لیگ بود و به اندازه یک گرندپری برای آنها تجربه به همراه داشت.

انتهاس پیام/

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار