لیگ قهرمانان آسیا|استقلال و الهلال با تساوی راهی رختکن شدند

نیمه نخست دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و الهلال عربستان با تساوی خاتمه یافت.

، تیم‌های استقلال و الهلال عربستان در دومین بازی خود در گروه D لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه سیب مسقط عمان به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این بازی بدون اینکه گلی در بر داشته باشد، به پایان رسید. در این نیمه تنش و درگیری‌های زیادی بین بازیکنان بود و در چند نوبت با هم گلاویز شدند.

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، وریا غفوری، مجید حسینی، روزبه چشمی، خسرو حیدری، فرشید باقری، امید ابراهیمی، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی، سرور جپاروف و تیام.

ترکیب الهلال: علی الحبسی، اسامه هوساوی، عبدالله الحفیص، یاسر الشهرانی، علی البلیحی، میلیسی، عبدالله عطیف، محمد کانو، اشرف بن شرقی، سیروتی، المنیع.

دقیقه ۶: پاس خوبی به وریا غفوری و تیام رسید و در حالی که غفوری می‌توانست خودش یا تیام را صاحب موقعیت کند، با سر توپ زدن، موقعیت را از دست داد.

دقیقه ۱۲: باز هم پاس عمقی به وریا رسید که ضربه این بازیکن را دروازه‌بان الهلال راهی کرنر کرد.

دقیقه ۲۱: فرشید اسماعیلی از جناح چپ نفوذ کرد و پاس رو به عقبی به داریوش شجاعیان داد که ضربه او را مدافعان زدند و در ادامه نیز ضربه تیام را مدافع الهلال راهی کرنر کرد.

دقیقه ۲۷: شوت علی البلیحی از داخل محوطه جریمه استقلال را مهدی رحمتی دفع کرد.

دقیقه ۳۶: مجید حسینی به‌دلیل خطای پشت محوطه جریمه روی بازیکن الهلال از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۳۸: ضربه ایستگاهی بن شرقی به‌شکل خطرناک از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۴۲: ضربه ایستگاهی امید ابراهیمی را تیام به‌راحتی می‌توانست وارد دروازه کند، اما ضربه بی‌دقت او راه به جایی نداشت. در ادامه هم ابراهیمی مرتکب خطا شد تا از داور کارت زرد بگیرد.

*

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار