تبریزی: با برد مقابل لوکوموتیو به جدول مسابقات برگشتیم

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت که این تیم با پیروزی مقابل لوکوموتیو به جدول برگشته است.

خبرنگار ورزشی ، مرتضی تبریزی، زننده گل نخست تیم فوتبال ذوب‌آهن در دیدار مقابل لوکوموتیو ازبکستان در خصوص این بازی گفت: بازی خیلی سختی بود و لوکوموتیو هم تیم قدرتمندی نشان داد، اما خوشبختانه توانستیم به پیروزی برسیم.

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن که تیمش در دیدار نخست این رقابت‌ها شکست خورده بود، ادامه داد: خدا را شکر با این برد توانستیم به جدول برگردیم و امیدوارم در بازی بعدی‌مان در امارات به پیروزی برسیم و بتوانیم جزو تیم‌های صعودکننده از گروه B لیگ قهرمانان باشیم.

بهترین بازیکن دیدار ذوب‌آهن - لوکوموتیو در نشست خبری پس از این بازی نیز اضافه کرد: ما امروز بازی خیلی خوب و منظمی را ارائه کردیم و باید تأکید کنم که لوکوموتیو یکی از بهترین تیم‌های ازبکستان است و حرف اول را در این کشور می‌زند، اما ما امروز با همتی که بچه‌ها و اعضای تیم به خرج دادند توانستیم یک برد خیلی خوب را به دست آورده و هواداران‌مان را شاد کنیم.

تبریزی با ابراز تشکر از هواداران ذوب‌آهن خاطر نشان کرد: تشکر می‌کنم از تماشاگرانی که در سرما برای حمایت از ما به ورزشگاه آمدند و امیدوارم این حمایت‌شان در بازی‌های آینده هم ادامه پیدا کند تا ان‌شاءالله بتوانیم در بازی‌های بعد هم پیروز شویم.

ذوب‌‌آهن در این دیدار ۲ بر صفر به برتری رسید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار