برانکو: ما به تیم السد احترام می‌گذاریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که سرخپوشان به حریف فردای‌شان در لیگ قهرمانان آسیا احترام می‌گذارند.

، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با السد قطر در مورد اینکه پرسپولیس و السد تیم‌های مهمی در آسیا هستند و باید منتظر یک بازی سخت برای هر دو تیم و البته دیداری جالب باشیم، اظهار داشت: ما به تیم السد احترام می‌گذاریم، چون این تیم در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و ما هم یک بازی جذاب خواهیم داشت.

خاطرات خوبی از حضور در قطر داریم
وی در ادامه افزود: ما دوباره به قطر آمده‌ایم و باید سلام مجددی بگویم، چون اینجا خاطرات خوبی دارم و بازی‌های خوبی انجام داده‌ایم. هواداران بازی خوبی شاهد خواهند بود و از هوادارانی هم که از ایران برای حمایت از ما آمده‌اند، تشکر می‌کنم. امیدوارم بازی خوبی را برای آنها ارائه بدهیم.

تیمم برای بازی مقابل السد آماده است
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: تیم السد قطر هم تیمی عالی و خوب است و ما سعی خواهیم کرد از تمام پتانسیل خود مقابل این تیم استفاده کنیم. می‌دانیم بازی سختی مقابل آنها داریم و هر دو تیم السد و پرسپولیس تا به اینجا بازی‌های خوبی ارائه داده‌اند و بازی اول هر دو تیم خوب بود. تیم ما هم برای بازی فردا آماده است و مشکلی از این بابت نداریم.

رقابت در لیگ قهرمانان آسیا فشرده است
برانکو در واکنش به این سؤال که تیم‌های ایرانی در دوره‌های قبلی جام باشگاه‌های آسیا موفق می‌شدند، اما چه اتفاقی رخ داده که در دوره جدید آن با نام لیگ قهرمانان آسیا به موفقیتی نرسیده‌اند، گفت: در آسیا همه تیم‌ها به یک قدرتی رسیده‌اند و رقابت فشرده شده است. با این حال ما فصل گذشته توانستیم به نیمه نهایی برسیم و اگر مقابل الهلال بازیکنان‌مان را داشتیم، می‌توانستیم به فینال برسیم.

۴۰ میلیون هوادار در ایران داریم و همیشه سعی می‌کنیم برنده باشیم
وی افزود: در ایران به غیر از پرسپولیس؛ استقلال، تراکتورسازی و ذوب‌آهن هم که به لیگ قهرمانان آسیا آمده‌اند، شرایط خوبی دارند و از تجربه‌های خوبی برخوردارند. پرسپولیس اکنون با قدرت خوبی مسابقات را شروع کرده و تجربه لازم را هم دارد. این تجربه می‌تواند کمک هر تیمی در لیگ قهرمانان آسیا باشد. ما ۴۰ میلیون هوادار در ایران داریم و همیشه سعی می‌کنیم برنده باشیم، امتیاز کامل را بگیریم و احترام زیادی هم به حریفان‌مان می‌گذاریم. با این حال خواسته ما این است پیروز شویم و تیم برتر میدان باشیم. باید بدانیم دیگر مسابقات آسان نیست و همه تیم‌ها برای حضور در مسابقات قدرت خوبی دارند.

فصل قبل تنها تیمی بودیم که با تیمی کاملاً بومی و ایرانی به نتیجه رسیدیم
وی با اشاره به اینکه فصل گذشته پرسپولیس تنها تیمی بوده که از بازیکنان خارجی کمی استفاده کرده است، تصریح کرد: ما تنها تیمی بودیم که با تیمی کاملاً بومی و ایرانی به نتیجه رسیدیم. این فصل هم شروع خوبی داشتیم و توانستیم با سه گل در اولین بازی به پیروزی برسیم.

برانکو در پاسخ به سؤالی درباره اختلاف امتیاز زیاد این تیم با تیم دوم لیگ برتر ایران، گفت: ما اکنون اختلاف امتیاز زیادی با تیم دوم داریم و آن را به ۱۶ امتیاز رسانده‌ایم. ضمناً خیلی از رکوردها را هم فصل گذشته داشتیم که بهترین گلزن لیگ، بهترین خط دفاعی و در همه مسائل آمار خوبی از خودمان به جا گذاشتیم.

ادامه دارد ...

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار