اشکانی: برای موفقیت باید هم صبر کرد و هم حمایت/ درهای تیم ملی به روی همه باز است

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان گفت: درهای تیم ملی به روی همه باز است، منتها تحمل کردن تمرینات سنگین نیاز به نیروی جوانی دارد و کار مشکلی است.

خبرنگار ورزشی ، علی اشکانی در خصوص اردوی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان اظهار داشت: این اردو برای مسابقات آسیایی و تورنمنت اوکراین تشکیل شده. با توجه به اینکه هیچ رقابت انتخابی نداشتیم، کشتی‌گیران را بر اساس نتایجی که در یک سال گذشته گرفته بودند انتخاب کردیم. البته برای مسابقات جهانی نفرات بعد از انتخابی معرفی می‌شوند.

وی در خصوص جوانگرایی صورت گرفته در تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان، گفت: بالاخره یه عده جوان آمده‌اند که باید با برنامه ریزی منسجم به شرایط خوب برسند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در خصوص اینکه آیا سوریان و رضایی هم می‌توانند دوباره به تیم ملی بیایند، عنوان کرد: درهای تیم ملی به روی همه باز است، منتها تحمل کردن تمرینات سنگین نیاز به نیروی جوانی دارد و کار مشکلی است.

اشکانی درباره اینکه محمد بنا هم گفته صلاح نمی‌داند سوریان و رضایی به تیم ملی برگردند، تاکید کرد: خب بنا سال‌ها با این کشتی‌گیران کار کرده و از شرایط رفتاری و جسمانی آنها آگاه است. رسیدن به موفقیت خیلی سریع است اما حفظ این مسئله بسیار دشوار است.

وی ادامه داد: توقعی که از ۱۰ سال پیش از کشتی فرنگی ایجاد سخت است و حفظ این توقع دشوارتر. مسلما با پشتکار و حمایت می‌توانیم این کار دشوار را انجام بدهیم. ببینید باید از کشتی حمایت شود، آشنایی با قوانین جدید به زمان نیاز دارد. با توجه به مشکلاتی که داریم برای موفقیت باید هم صبر کرد و هم حمایت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار