کیانی- اسنایدر؛ کاپیتان‌هایی از دو فضای متفاوت

تقابل کاپیتان های تراکتورسازی و الغرافه در روز دوشنبه قابل توجه خواهد بود.

به گزارش "ورزش‌سه"، تراکتورسازی و الغرافه در شرایطی روز دوشنبه در چارچوب رقابت های هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکدیگر می روند که همه نگاه‌ها در این بازی به وسلی اسنایدر ستاره نامدار هلندی است.


اسنایدر باسابقه که چند هفته قبل همزمان با مهدی طارمی به عضویت الغرافه در آمد، در بازی های گذشته نقش به سزایی در عملکرد و نتایج تیم قطری داشته و کلیدی ترین بازیکن این تیم محسوب می شود. در این شرایط او در بازی روز دوشنبه با تراکتورسازی نیز نقش ویژه ای خواهد داشت.


اسنایدر با توجه به اینکه در پست هافبک تهاجمی بازی می کند، یارگیر مستقیمش مهدی کیانی خواهد بود. کاپیتان باتجربه تراکتورسازان با قدرت جنگندگی و حفظ توپ بالا کار سختی مقابل حرکات تکنیکی اسنایدر خواهد داشت. از این رو سبک بازی اسنایدر و کیانی تفاوت های زیادی با هم دارد. کیانی یک هافبک جنگنده و قدرتی است و از سوی دیگر اسنایدر تکنیک و بازیسازی اش را به رخ می کشد.


به نظر می رسد اسنایدر و کیانی که بازوبند کاپیتانی الغرافه و تراکتورسازی را بر دست می بندند در بازی روز دوشنبه یک تقابل جذاب داشته باشند. آیا کیانی باتجربه می تواند حرکات اسنایدر را مهار کند؟

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار