کونته: قصد دارم تا پایان قراردادم در چلسی بمانم

سرمربی چلسی از اخراج هراسی ندارد و تیمش را برای پیروزی به مصاف رقیب می‌فرستد.

، آنتونیو کونته، سرمربی چلسی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل وست‌برومویچ در لیگ برتر انگلیس از انتظاراتش از تیم خود گفت.

 او گفت: در حال حاضر شایعات بسیاری در مورد آینده کاری من  وجود دارد، با این وجود در حال انجام کار خودمان هستیم و سعی می‌کنیم انتظارات را برآورده سازیم.اگر یادتان بیاید، سال گذشته علاوه بر ۲  تیم شهر منچستر، ۲ تیم دیگر هم برای قهرمانی جنگیدند! در مقاطعی از  فصل گذشته  پشت سر منچسترسیتی و منچستریونایتد  بودیم و همان وقت هم شایعات زیادی حول باشگاه، من و کل تیم بود. گاهی لازم است توازن و تعادل بیشتری در تیم خودتان پیدا کنید. باید با این فشار کنار بیاییم. بازی مقابل وست‌بروم مثل تمام دیدارهای قبلی مهم است؛ نه بیش‌تر و نه کم‌تر. برای پیروزی به نشان دادن تمام توان خودمان نیاز داریم.

 او در ادامه افزود: نمی‌خواهم در مورد آینده خودم صحبت کنم و  روی بازیکنان تاثیر بگذارم وگرنه با همان  اولین باخت فصل روحیه تیم از بین می‌رفت. از حضور در چلسی خوشحالم و  از تعهد و رفتار بازیکنانم کاملا رضایت دارم. بازیکنان هر روز در تمرینات به من نشان می‌دهند  می‌خواهند به این وضعیت پایان دهند. در لیگ در زمره تیم‌های بالانشین هستیم و در لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف بارسلونا برویم. فراموش نکنید در جام حذفی هم  حضور داریم. ۲ باخت پیاپی وضعیت را برای شما سخت می‌کند . تا سال ۲۰۱۹ با چلسی قرارداد دارم و می‌خواهم تا آن زمان در باشگاه بمانم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار