الکواری: از اشتباه خط دفاعی الریان برابر استقلال هراس دارم

بازیکن سابق تیم الریان قطر گفت: از اشتباه احتمالی خط دفاعی الریان برابر استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هراس دارم.

، به نقل از روزنامه الرایه قطر، عبدالرحمن الکواری درباره گروه D لیگ قهرمانان آسیا گفت: تیم‌های استقلال تهران، الهلال عربستان و العین امارات از لحاظ فنی برتری‌هایی نسبت به تیم الریان قطر دارند اما این تفاوت‌ها زیاد نیست، هر چند الریان در لیگ ستارگان قطر برابر تیم‌های الدحیل و السد نتایج خوبی کسب نکرد اما شاید در لیگ قهرمانان آسیا نمایش دیگری داشته باشد.

بازیکن سابق الریان درباره بازی روز سه‌شنبه برابر استقلال تهران در ورزشگاه السد دوحه گفت: من از اشتباه سیستماتیک خط دفاعی تیم الریان برابر استقلال هراس دارم. آنها به چشم‌انداز درستی نیاز دارند و این مسئله برای تیمی که  داعیه قهرمانی دارد، منطقی نیست که در هر بازی برابر تیم‌های ضعیف و قدرتمند بخواهد گلی دریافت کند. سرمربی تیم الریان باید این اشتباهات را پیش از اولین بازی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا برابر استقلال که یکی از قدرتمند‌ترین تیم‌های این رقابت‌ها است، رفع کند. من از بازیکنان تیم الریان می‌خواهم که شکست اخیر در لیگ ستارگان قطر برابر السد را فراموش کنند و باید با روحیه متفاوتی رو در روی استقلال قرار بگیرند تا پیروز شوند.

تیم‌های الریان قطر و استقلال تهران ساعت ۱۸:۴۰ دقیقه سه‌شنبه هفته جاری در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا از گروه D به مصاف هم خواهند رفت.

 

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار