زیدان: برای بازی با پاری‌سن‌ژرمن آماده‌ایم/ نمی‌دانم چرا هواداران‌مان بنزما را هو می‌کنند

سرمربی رئال مادرید بعد از برد قاطعانه تیمش برابر بتیس ضمن دفاع از هموطن خود از آمادگی مردانش برای مصاف با پیشتاز کورس قهرمانی لیگ دسته اول فرانسه خبر داد.

، زین الدین زیدان در کنفرانس خبری پس از پیروزی ۵ بر ۲ شب گذشته (شنبه) شاگردانش برابر رئال سوسیه‌داد در هفته بیست‌و‌سوم لالیگا اعلام کرد که مردانش برای مصاف حساس چهارشنبه شب برابر پاری‌سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا آماده‌اند.

زیدان که تیمش در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی میزبان پاریسی‌ها است به خبرنگاران گفت: من می‌دانم که برای بازی چهارشنبه کدامیک از بازیکنانم به میدان می‌روند. همه ما آماده‌ایم و این مهمترین چیز است. باید به بازی چهارشنبه فکر کنیم چون این بازی برای همه ما یک چالش بزرگ است.

رئال با وجود پیروزی قاطعانه‌اش، در نیمه دوم از نظر کیفی دچار افت شد و این موضوعی بود که بازیکن سابق یوونتوس هم به آن اذعان داشت.

زیزو ادامه داد: ما باید برخی اشتباهات‌مان را برطرف کنیم. در نیمه دوم مشکلاتی داشتیم اما من ترجیح می‌دهم که روی نکات مثبت بازی تیمم تمرکز کنم. ما ۵ گل زدیم و یک شروع بسیار امیدوار کننده داشتیم. چهارشنبه یک بازی دیگر داریم که بسیار مهم است.

ناکامی دوباره کریم بنزما برای گلزنی و موقعیت‌های خوبی که او به هدر داد و سبب شد از سوی هواداران رئال مادرید هو شود، موضوع بعدی بود که سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها به آن اشاره داشت.

او گفت: نمی‌دانم چرا مردم این کار را می‌کنند، البته آنها می‌توانند هر کاری که می‌خواهند انجام دهند و بنزما هم موقعیت‌‌های داشت اما مهمترین چیز برای او این است که روی بازی بعدی تمرکز کند. این روند ضعیف هم تمام می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار