ربیع‌خواه: این پرسپولیس شایسته قهرمانی آسیاست/ قطعاً روز سه‌شنبه ورزشگاه آزادی پر می‌شود

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس این تیم را شایسته دستیابی به عنوان قهرمانی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا دانست.

خبرنگار ورزشی ، پرسپولیس روز سه‌شنبه در حالی اولین بازی خود را در لیگ قهرمانان آسیا مقابل نسف قارشی برگزار خواهد کرد که صدرنشین بلامنازع لیگ است و تا حد زیادی قهرمانی‌اش در این رقابت‌ها قطعی شده. در چنین شرایطی هواداران پرسپولیس انتظار دارند تا تیم محبوب‌شان یک مدعی جدی برای قهرمانی در آسیا هم باشد، انتظاری که به قول محسن ربیع‌خواه غیرمنطقی نیست اگرچه شرایط لیگ قهرمانان با رقابت‌های داخلی تفاوت زیادی دارد. تازه‌ترین صحبت‌های هافبک محجوب پرسپولیس را در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی می‌خوانید:

تسنیم: برای آغاز لیگ قهرمانان آسیا آماده هستید؟
خدا را شکر شرایط از هر نظر عالی است و آماده انجام یک بازی خوب همراه با نتیجه مناسب مقابل نسف قارشی هستیم. ان‌شاءالله که بتوانیم روند خوب‌مان را در لیگ قهرمانان آسیا هم ادامه دهیم.

تسنیم: شکست دادن صنعت نفت آبادان با سه گل آنهم در زمین خودش نشان داد پرسپولیس در لیگ دست نیافتی شده است.
بله، مسلماً شکست دادن صنعت نفت در آبادان آن هم با سه گل کار راحتی نبود، اما خوشبختانه ما در این بازی نمایش خیلی خوبی داشتیم و تلاش همه اعضای تیم به بار نشست.

تسنیم: در بازی با صنعت نفت چند بار پاس بلند و روبه‌ جلو دادی، کاری که کمتر از تو دیده بودیم ...
در این بازی شرایط ایجاب می‌کرد که چند پاس روبه جلو و بلند بدهم، در حالی که وظایف اصلی من شرکت در کارهای تدافعی است. در بازی‌های قبل هم سعی من این بوده که هر آنچه را مربی می‌خواهد، در زمین اجرا کنم.

تسنیم: فکر کنم به منتقدانت نشان دادی پاس رو به جلو دادن را هم بلدی!
نظرات منتقدان محترم است، اما برای من رضایت سرمربی از همه چیز مهم‌تر است. سعی می‌کنم توجهی هم انتقادات نداشته باشم و کار خودم را بکنم.

تسنیم: این فصل در شرایطی پا به مسابقات آسیایی می‌گذارید که فصل پیش تا نیمه نهایی این رقابت‌ها پیش رفتید و حالا همه هواداران انتظار صعود شما به فینال این مسابقات را دارند. آیا این انتظار زیادی است؟
انتظار هواداران از ما غیرمنطقی نیست، از این جهت که خدا را شکر تیم‌مان در این دو سه فصل اخیر آن‌قدر در لیگ خوب کار کرده که حالا از ما انتظار قهرمانی در آسیا را داشته باشند و انصافاً هم شایسته کسب این عنوان هستیم. این فصل همه تلاش‌مان را خواهیم کرد که به فینال لیگ قهرمانان راه پیدا کنیم.

تسنیم: فکر می‌کنید رقیب اصلی‌تان برای قهرمانی در آسیا چه تیمی باشد؟
همه تیم‌هایی که مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را گرفته‌اند تیم‌های قدر و باکیفیتی هستند و هیچ تیمی را نمی شود دست‌کم گرفت.

تسنیم: در آخرین بازی که در ورزشگاه‌ آزادی مقابل سپاهان انجام دادید بیش از ۵۰ هزار هوادار به ورزشگاه آمدند، آیا فکر می‌کنی روز سه‌شنبه در بازی مقابل نسف قارشی ورزشگاه آزادی پر شود؟
هواداران همیشه و در سخت‌ترین شرایط ما را تنها نگذاشته‌اند. حتی در شهرستان‌ها و خارج از کشور هم هواداران از ما حمایت کرده‌اند. اطمینان دارم که روز سه‌شنبه ورزشگاه آزادی پر خواهد شد تا ان‌شاءالله یک روز به یادماندنی را با حضور پرشور آنها رقم بزنیم.

تسنیم: تو جزو ۱۱ بازیکنی هستی که در پایان فصل قراردادت با پرسپولیس تمدید خواهد شد، آیا مذاکره‌ای با باشگاه برای تمدید قرارداد انجام داده‌ای؟
در شرایط فعلی همه تمرکزمان روی بازی حساسی است که در رقابت‌های آسیایی پیش‌رو داریم و در زمان مناسب به مسائل دیگر هم فکر خواهیم کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار