روزبهانی: دلیلی ندارد وقتی به ثوری رای دادم علیه او حرف بزنم/ کار سختی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ دارم

ملی‌پوش بوکس ایران گفت: دلیلی ندارد وقتی به عنوان یکی از اعضای مجمع فدراسیون بوکس در انتخابات حضور داشتم و با در نظر گرفتن شرایط، به ثوری رای دادم بخواهم علیه او صحبت کنم.

احسان روزبهانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص شرایط خود اظهار داشت: در حال حاضر در اردوی تیم ملی بوکس صبح و بعد از ظهر مشغول تمرین هستم. تیم ملی قرار است ۲۸ بهمن‌ماه در تورنمنت بلغارستان حضور داشته باشد اما به دلیل اینکه قرار است به آلمان بروم همراه تیم ملی در این تورنمنت حضور نخواهم داشت. برای حضور در آلمان نیز با سرمربی تیم ملی بوکس هماهنگی لازم را انجام دادم و قرار شد با توجه به شرایط و رقبای تمرینی بهتر در آلمان حضور پیدا کنم.

وی در پاسخ به این سوال که در تورنمنت لهستان تیم ملی را همراهی خواهد کرد، گفت: امیدوارم در لهستان تیم ملی را همراهی کنم اما با توجه به نامشخص بودن شرایط در حال حاضر با قاطعیت نمی‌توانم در این خصوص صحبت کنم.

ملی‌پوش بوکس ایران در خصوص شرایط تیم ملی بوکس در دوران مدیریت جدید فدراسیون عنوان کرد: خدا را شکر در حال حاضر شرایط  بسیار خوب است. ثوری به تازگی کار خود را در فدراسیون آغاز کرده است و نمی‌شود در ابتدا توقعات زیادی از او داشت. هر چند در این مدت نیز مدیریتی خوبی داشته و در حال پیشبرد اهداف خود است. ثوری سالیان سال سابقه مدیریت دارد و به خوبی کار خود را بلد است.

روزبهانی در پاسخ به این سوال که چرا اظهارات او با مصاحبه‌ هفته گذشته‌اش تفاوت زیادی کرده است، گفت: صحبت‌های من را یکی از رسانه‌ها اشتباه منعکس کرد. من در آن مصاحبه عنوان کردم ثوری سابقه ۱۵ ساله مدیریت در ورزش استان سیستان و بلوچستان را دارد اما به اشتباه از قول من عنوان شد که ثوری فقط به درد مدیریت در هیئت بوکس استان سیستان و بلوچستان می‌خورد.

وی خاطر نشان کرد: اصلا من در خصوص ثوری آن صحبت را مطرح نکرده بودم و به اشتباه آن حرف‌ها منتشر شد. دلیلی ندارد وقتی به عنوان یکی از اعضای مجمع فدراسیون بوکس در انتخابات حضور داشتم و با در نظر گرفتن شرایط، به ثوری رای دادم بخواهم علیه او صحبت کنم.

دارنده نشان برنز بازی‌های اینچئون با تاکید بر کار سخت خود در بازی‌های آسیایی اندونزی عنوان کرد: کار بسیار سختی در بازی‌های آسیایی اندونزی در پیش دارم چرا که با تغییر وزن دیگر در وزن ۹۱ کیلوگرم رنکینگ ندارم و با قرعه سخت‌تری کار خود را آغاز می‌کنم. در کنار این موضوع، شرایط قدی من  به نسبت رقبایم کوتاه‌تر است و با توجه به این شرایط باید تمرینات خود را سنگین‌تر کنم.

روزبهانی در پایان تصریح کرد: برای کسب مدال در بازی‌های آسیایی از انگیزه بسیار زیادی برخوردار هستم و حتی در تعطیلات نیز تمرین می‌کنم اما اصلا نمی‌توان شرایط را در بازیهای آسیایی پیش‌بینی کردم. باید برای آگاهی از شرایط خود در یک یا دو تورنمنت حضور پیدا کنم تا با آمادگی بیشتری در اندونزی به میدان بروم. 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار