نصرتی: کم‌تجربه نیستم و رونالدو، توتی و بالاک مقابل من بازی کرده‌اند!/ انصاری ریاکاری کرد

مدافع تیم فوتبال نفت تهران تأکید کرد به هیچ عنوان به پای ساسان انصاری ضربه نزده است و این بازیکن با ریاکاری خواسته داور را فریب دهد.

خبرنگار ورزشی ، محمد نصرتی درباره تساوی بدون گل تیم نفت تهران مقابل سپاهان در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی بدی نبود، چرا که سپاهان در چند هفته اخیر نتایج خوبی نگرفته و تغییر و تحولاتی در کادر فنی این تیم رخ داده است. سپاهانی‌ها هزینه‌های زیادی کرده‌اند و سابقه نایب قهرمانی آسیا را دارند و در گذشته بازیکنان بزرگی داشته‌اند که در تیم ملی بازی می‌کردند.

وی ادامه داد: این دیدار در استادیوم نقش جهان که در حال حاضر بهترین ورزشگاه ایران است، برگزار شد و در مجموع به نظرم یک امتیاز خارج از خانه برای ما خوب بود. بازی نزدیکی را دو تیم انجام دادند و به لحاظ فنی هم یک بار ما به تیر دروازه حریف زدیم و یک بار هم آنها به تیر دروازه ما زدند، اما به لحاظ مالکیت توپ کمی وضعیت سپاهان بهتر بود. شما می‌دانید ما در هفته‌های ابتدایی حواشی زیادی داشتیم، اما با آمدن مالک و کادر فنی جدید نظم بهتری پیدا کردیم. به نظرم اگر از ابتدای لیگ وضعیت ما همین‌طور بود، شاید الان رتبه بسیار بهتری داشتیم.

مدافع تیم فوتبال نفت تهران که با برنامه رادیویی تهران ورزشی صحبت می‌کرد درباره اینکه آیا با اتوبوس از اصفهان به تهران سفر کرده‌اند، عنوان کرد:‌ بله، هم هنگام رفتن با اتوبوس رفتیم و هم مسیر برگشت را با اتوبوس آمدیم. کادر فنی تیم نتیجه گرفت اگر با اتوبوس سفر کنیم بهتر است، چون پرواز ممکن است به تاخیر بیفتد و مشکلاتی پیش بیاید.

نصرتی درباره اینکه آیا اکنون وضعیت نفت تهران هم به ثبات رسیده است یا خیر؟، تصریح کرد: خدا را شکر تا الان مجموعه جدید به تمام تعهدات خود عمل کرده و وضعیت‌مان خوب است. امیدوارم همین ثبات ادامه داشته باشد.

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص درگیری‌های پایان بازی بین او و ساسان انصاری، مهاجم تیم سپاهان یادآور شد: من ابتدا یک نکته را بگویم. این بازیکن هم در بازی رفت نتوانست مقابل ما کاری کند، هم فصل گذشته و زمانی که من در گسترش فولاد حضور داشتم. انصاری یکی دو حرکت ناجوانمردانه انجام می‌دهد و همیشه دست مدافع را می‌گیرد و می‌کشد. من اول این بازی هم به او گفتم که این کار را تکرار نکند و خدا را شکر کرمانشاهی (داور مسابقه) این صحنه را دید.

مدافع تیم فوتبال نفت تهران افزود: در اواخر بازی هم آن حواشی پیش آمد که انصاری در پایان،‌ آن دروغ‌ها را گفته بود.

نصرتی گفته بود انصاری همان بازیکنی نیست که از کنار باشگاه پرسپولیس رد شده بود و با بیان این موضوع این شائبه به میان آمد که می‌خواسته مهاجم سپاهان را تحقیر کند. وی در این مورد گفت: من فنی صحبت می‌کنم. دلیل آن هم این کارهایی است که این بازیکن انجام داده و چندین بار هم آن را تکرار کرده است. این اعمال ناجوانمردانه است. او وقتی می‌خواهی گل بزند نباید این کارها را انجام دهد، چون انصاری سابقه‌ این‌ کارها را داشت، من این‌طور حرف زدم.

وی در مورد صحنه‌ای که به عمد پای انصاری را له می‌کند، اظهار کرد: من آن فیلم را دیده‌ام. من در آن صحنه مسیر خودم را می‌روم و انصاری است که در مسیر حرکت من قرار می‌گیرد. این کار او ریاکاری است. در بازی با پرسپولیس هم همین کار را با بیرانوند کرد. این صحنه‌ها از فیلم بازی جدا شده و شما دیده‌اید، من هم باید بروم صحنه‌ای که او با آرنج به صورت من می‌زند را در بیاورم. اصلاً در آن لحظه که شما می‌گویید پای من با او برخورد نکرد. شما از دور می‌بینید و احساس می‌کنید این اتفاق افتاده است.

مدافع تیم فوتبال نفت تهران در ادامه با بیان اینکه انصاری قصد داشت با این حرکت داور را تحت تأثیر قرار دهد، گفت: مهاجم سپاهان می‌خواست من کارت بگیرم و محتاط‌تر بازی کنم تا همبازیانش از این موقعیت استفاده کنند، این یک شیوه در فوتبال است. من بازیکن کم‌تجربه‌ای نیستم، من سه جام ملت‌های آسیا را تجربه کرده‌ام،کریستین رونالدو، میشاییل بالاک و توتی مقابل من بازی کرده‌‌اند. شما جزئیات یکسری مسائل را نمی‌دانید. 

«پس به همین دلیل بود که به انصاری گفته‌اید در حدی نیست که با شما درگیر شود؟»، نصرتی در واکنش به این پرسش گفت: بله، او چندین بار حرکت ناجوانمردانه خودش را تکرار کرد. اگر یک بار بود گذشت می‌کردیم، اما چندین بار این حرکات را تکرار کرد. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار