معبودی: زاهدی که نمی‌توانست دستش را غیب کند!

هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز اعتقاد دارد که پنالتی که داور در دربی تبریز به سود تراکتورسازان اعلام کرد، نادرست بوده است.

عزیز معبودی در  گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد دربی تبریز که با برد تراکتورسازی همراه شد گفت: دربی تبریز حساسیت‌های خاص خودش را داشت. به‌هرحال تراکتورسازی تیم بزرگی است و به تازگی سرمربی‌اش را عوض کرده است. آنها بازیکنان باکیفیتی دارند و آمده بودند که خودشان را نشان دهند. ما یک بازی منطقی انجام دادیم و حتی به گل رسیدیم، اما در نهایت دو گل از حریف خوردیم و بازی را واگذار کردیم.

وی در مورد اینکه چرا گسترش فولاد بعد از گلی که به ثمر رساند عقب‌نشینی کرد، گفت: تراکتورسازی با وجود حمایت هوادارانش و بازیکنان باکیفیتی که دارد، روی دروازه ما فشار وارد کرد و توانست گل مساوی را به ثمر برساند. من معتقدم داور در اعلام پنالتی به سود تراکتورسازی اشتباه کرد و این پنالتی درست نبود. توپ به دست مسیح زاهدی برخورد کرد، ولی این هند عمدی نبود. زاهدی که نمی‌‌توانست دستش را غیب کند!

«داور تحت تأثیر جو بازی قرار گرفته بود»، معبودی با بیان این جمله تصریح کرد: ما تمام راه‌های نفوذ تراکتورسازی را بسته بودیم و فکر می‌‌کنم می‌‌توانستیم از این بازی مساوی بگیریم. تراکتوری‌ها در شرایطی به گل رسیدند که پنالتی دوم‌شان از نظر من درست نبود.

هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در پایان خاطرنشان کرد: ما در این بازی اسماعیل فرهادی، سیدی و موسوی را در اختیار نداشتیم و غیبت آنها روی عملکرد تیم تأثیرگذار بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار