احدی: احساس کردم حضور روزبهانی در آلمان به نفع تیم ملی است/ اواخر اسفندماه در تورنمنت لهستان شرکت می‌کنیم

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: با توجه به شرایط روزبهانی احساس کردم حضور او در آلمان به نفع خودش و تیم ملی است.

اکبر احدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص شرایط تیم ملی بوکس اظهار داشت: امروز(شنبه) به بلغارستان اعزام خواهیم شد تا در تورنمنت این کشور حضور داشته باشیم. در این مدت نیز تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و خدا را شکر از عملکرد بازیکنان رضایت دارم. باید تا اواخر اسفندماه به اوج آمادگی دست پیدا کنیم و در حال حاضر با ۶۰ تا ۷۰ درصد آمادگی در تورنمنت بلغارستان حضور خواهیم داشت.

وی در خصوص نفرات اعزامی تیم ملی بوکس به تورنمنت بلغارستان عنوان کرد: در وزن ۵۲ کیلوگرم رضا سلیمانی‌فرد، ۵۶ کیلوگرم سجاد محمدپور، ۶۴ کیلوگرم دانا اسماعیل‌زاده، ۶۹ کیلوگرم سجاد کاظم‌زاده، ۷۵ کیلوگرم شاهین موسوی، ۹۱ کیلوگرم سالار غلامی و ۹۱+ کیلوگرم ایمان رمضانپور،  ۷ بوکسور اعزامی ما در این مسابقات هستند.

سرمربی تیم ملی بوکس در خصوص غیبت احسان روزبهانی در تورنمنت بلغارستان گفت: روزبهانی در رقابت‌های انتخابی تیم ملی به عنوان فرد برگزیده انتخاب شد و قرار بود در تورنمنت بلغارستان نیز حضور داشته باشد اما با توجه به اینکه احسان دعوتنامه‌ای از کشور آلمان دریافت کرده است قرار شد در این کشور حضور داشته باشد. با توجه به شرایط روزبهانی احساس کردم حضور او در آلمان به نفع خودش و تیم ملی است.

احدی در خصوص برنامه‌های آینده تیم ملی خاطر نشان کرد: ۲۰ اسفندماه تورنمنتی در کشور لهستان برگزار خواهد شد که فدراسیون هماهنگی‌های لازم جهت حضور تیم ملی در این مسابقات را انجام داده است و قرار است  بعد از حضور در تورنمنت بلغارستان در این رویداد نیز حضور داشته باشیم. البته احتمال دارد در برخی اوزان تغییراتی در ترکیب تیم ملی برای تورنمنت لهستان داشته باشیم.

وی با ابراز رضایت از شرایط تدارکاتی تیم ملی بوکس، گفت: از لحاظ سخت‌افزاری و حضور در مسابقات بین‌المللی تدارکاتی در این مدت شرایط خوب بوده است و تمامی امکانات و  مسابقات تدارکاتی مدنظر کادرفنی تیم ملی توسط فدراسیون فراهم شده است و کادرفنی از این موضوع رضایت دارد. البته صحبت در خصوص فراهم شدن امکانات توسط کمیته المپیک و وزارت ورزش و جوانان برای فدراسیون در حیطه اختیارات من نیست و اطلاعی نیز از این موضوع ندارم.

سرمربی تیم ملی بوکس در خصوص شرایط بوکس ایران برای کسب مدال در بازی‌های آسیایی اندونزی به نسبت به دوره‌های دیگر عنوان کرد: بعد از مسابقات آسیایی اینچئون چند وقتی از مسابقات آسیایی دور بودم و در بوکس حرفه‌ای حضور داشتم. با توجه به این شرایط در حال حاضر آشنایی آنچنانی با بوکس آسیا ندارم اما گفته می‌شود بوکس ازبکستان و قزاقستان در این مدت پیشرفت زیادی داشته و حتی در المپیک موفق به کسب چندین مدال شدند.

احدی در پایان خاطر نشان کرد: این مسائل باعث شده است کار ما در بازی‌های آسیایی خیلی سخت باشد اما تمام تلاش خود را انجام می دهم. به سختی در حال کار کردن هستیم و امیدوارم بتوانیم در بازی‌های آسیایی نتیجه خوبی کسب کنیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار