علی‌صمیمی: به دنبال تغییرات در حوزه نایب رئیسی و ساختار بانوان هستیم/ شرایط موفقیت جوانمردی را مهیا می‌کنیم

رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان گفت: در حوزه نایب رئیسی و ساختار بانوان نیز به دنبال تغییراتی هستیم، چرا که در حوزه بانوان استعدادهای خوبی حضور دارند.

و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، حمید علی‌صمیمی با بیان این مطلب گفت: اهدافی را در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا دنبال می‌کنیم که می تواند مقدمه ای برای حضور پر قدرت در بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو باشد تا ملی پوشان برای حضور در این مسابقات مهیا شوند.

وی افزود: در حوزه نایب رئیسی و ساختار بانوان نیز به دنبال تغییراتی هستیم، چرا که در حوزه بانوان استعدادهای خوبی حضور دارند که می توانیم با توجه به توانمندی های آنها حتی بخش آقایان را پشت سربگذارند.

رئیس فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان در خصوص احتمال تغییرات در آماده سازی تیم ها برای حضور در بازی‌های پارا آسیایی جاکارتا اظهار داشت: برنامه‌های آماده سازی تیم ها برای بازی های پارا آسیایی جاکارتا از قبل آغاز شده و باید برنامه را دنبال کنیم و البته با اصلاحات کوچک و ظریف، چرا که فرصتی تا شرکت در این بازی ها نداریم. مراحل آخر اردوها انجام شده اگر تغییراتی لازم باشد بعد از بازی‌های پاراآسیایی باید انجام شود.

وی درباره مشکلات ساره جوانمردی، ملی پوش پارا تیراندازی ایران، مبنی بر حضور مربی خارجی گفت: جوانمردی پدیده است و باید برای چند نفری که مثل ساره جوانمردی هستند برنامه ریزی کنیم. من حرف‌های خانم جوانمردی را شنیدم و قول دادم تا با کمک خودش برنامه‌ها را انجام بدهیم، یعنی آنچه را می خواهد مهیا کنیم.

علی‌صمیمی درباره مشخص شدن کادر اجرایی خود عنوان کرد: دبیر و نواب رئیس و کادر را با مشورت انتخاب و تیم توانمندی را معرفی می‌کنیم. اگر تغییراتی هم انجام شود از بدنه جامعه جانبازان و معلولان استفاده می‌کنیم. به عبارت دیگر تغییرات عمیق از بیرون فدراسیون نیست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار