آلگری: مقابل تاتنهام باید بهتر بازی کنیم/ پنالتی فیورنتینا به درستی باطل شد

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس اذعان کرد که عملکرد مردانش در شب پیروزی در فلورانس نقص‌هایی داشته و اینکه تصمیم جنجالی کمک‌داور ویدئویی به نفع بانوی پیر درست بوده است.

، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس پس از پیروزی خارج از خانه ۲ بر صفر شب گذشته (جمعه) در خانه فیورنتینا که تیمش را موقتاً به صدر جدول رده‌بندی سری A رساند، از تصمیم جنجالی کمک داور ویدئویی (VAR) دفاع کرد.

گل نخست بانوی پیر پس از آن به ثمر رسید که یک ضربه پنالتی به سود فیورنتینا در نتیجه خطای هند جورجو کیه‌لینی بعد از سه دقیقه از رخ دادن آن لغو شد. دلیلش هم آن بود که کمک داور ویدئویی تشخیص داده بود پیش از ارتکاب این خطا از سوی مدافع میانی بانوی پیر، خطایی از سوی بازیکنان تیم میزبان رخ داده است اما مشخص نبود که داور خطای صورت گرفته روی الکس ساندرو، دفاع چپ یوونتوس را گرفته یا آفساید بازیکن فیورنتینا و همین موضوع باعث سردرگمی اعضای دو تیم و اعتراض فلورانسی‌ها شد.

آلگری در پایان بازی به شبکه پرمیوم اسپورت ایتالیا گفت: حفظ تمرکز روی بازی در این مسابقه کار سختی بود. ما باید هم به بازیکنان خودمان هم به بازیکنان فیورنتینا تبریک بگوییم. بازی را خوب شروع کردیم اما آنها فشار آوردند. ما بیش از اندازه روی خطوط بازی می‌کردیم و این به آنها کمک کرد. چند بار ریسک کردیم و نزدیک بود گل بخوریم و به این ترتیب مجبور شدیم نیمه اول را بدون وارد آوردن هیچ ضربه‌ای به حریف به پایان برسانیم. در نیمه دوم اما بازی متفاوت شد.

آلگری ادامه داد: همه بازی‌ها مانند هم نیستند و گاهی اوقات در جریان یک بازی ممکن است شما دچار غفلت شوید. تیم ما اما در این مسابقه عملکرد خوبی داشت آن هم مقابل حریفی که برای هر تیمی دردسرساز می‌شود و بازیکنان جوان و باکیفیت دارد. الان ناپولی پشت سر ماست اما این نباید باعث شود که سختی‌های مسیر پیش رو را از یاد ببریم.

سرمربی بانوی پیر درباره صحنه جنجالی بازی هم تأکید کرد: پنالتی؟ من فقط منتظر تصمیم نهایی داور بودم. این اوست که تصمیم می‌گیرد و نظیر چنین اتفاقی پیش از این هم بارها رخ داده است. فاصله من تا صحنه خطا زیاد بود اما خوشبختانه پنالتی باطل شد. بعد از آن ما بهتر شروع به دفاع کردیم.آیا من تصمیم داور را درک کردم؟ خب صحنه خیلی مشخص نبود اما من فکر می‌کنم که قبل از پنالتی آنها، خطایی صورت گرفت. داور مسئول بازبینی فیلم بازی، دقیق‌تر همه چیز را می‌بینند. من فقط می‌دانم که ما معطل شدیم تا نتیجه تشخیص آنها اعلام شود.

سرمربی سابق میلان درباره بازی بعدی تیمش برابر تاتنهام در خانه در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز اظهار داشت: تاتنهام از نظر فنی واقعاً تیم فوق‌العاده‌ای است اما حساب بازی‌های لیگ قهرمانان فرق دارد. ما باید بهتر بازی کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار