پلی‌آف لیگ برتر واترپلو|گام محکم دانشگاه آزاد و سایپا برای فینالیست شدن

تیم‌های دانشگاه آزاد و سایپا با پیروزی در بازی رفت مرحله پلی‌آف بیست‌وهفتمین دوره لیگ برتر واترپلو گام نخست برای فینالیست شدن را محکم برداشتند.

و به نقل از سایت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، پس از پایان مرحله مقدماتی، دور حذفی بیست‌وهفتمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو از امروز (جمعه) آغاز شد و چهار تیم صعودکرده از مرحله گروهی امروز در دیدار رفت مرحله حذفی باهم به رقابت پرداختند.

در بازی نخست مرحله پلی‌آف، نیروی زمینی ارتش، تیم چهارم مرحله مقدماتی میزبان صدرنشین مرحله نخست یعنی دانشگاه آزاد اسلامی بود. ارتشی‌ها که با برد مقابل نفت‌وگاز گچساران به این مرحله صعود کردند، پذیرای دانشگاه آزاد اسلامی، مدافع عنوان قهرمانی بودند. جدال این دو تیم از ساعت ۱۵ در استخر بین‌المللی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران آغاز و در پایان تیم دانشگاه آزاد موفق شد نزاجا را با نتیجه ۱۲ بر ۲ از پیش‌رو بردارد. حالا باید منتظر نتیجه دیدار برگشت این دو تیم ماند تا تکلیف یکی از فینالیست‌های این دوره از مسابقات مشخص شود.

در دیگر بازی حساس این مرحله تیم‌های دوم و سوم در تهران به مصاف هم رفتند. نفت امیدیه که در آخرین دیدار خود موفق شده بود سایپا را در خانه از پیش‌رو بردارد و به رتبه دوم جدول صعود کند،  بار دیگر برابر این تیم صف‌آرایی کرد. در سوی دیگر نیز  تیم سایپا برای تکرار فینالیست شدن خود همچون سال گذشته  با حضور تماشاگران پرشورش به  آب زد. این دیدار از ساعت ۱۵ امروز در استخر بین‌المللی مجموعه ورزشی شهید شیرودی آغاز و همچون گذشته در یک جدال پایاپای و حساس پیگیری شد. شاگردان پنام تاش در دیدار رفت این دو تیم موفق شدند با نتیجه ۱۰ بر ۸ حریف قدرتمند خود امیدیه را از پیش‌رو بردارند تا نیمی از راه صعود به فینال را طی کنند.

نتایج بازی‌های رفت مرحله پلی‌آف بیست‌وهفتمین دوره لیگ برتر واترپلو به شرح زیر است:

* نیروی زمینی ارتش ۲ - دانشگاه آزاد اسلامی ۱۲
* سایپا ۱۰ - نفت امیدیه ۸

برنامه بازی‌های برگشت مرحله پلی‌آف بیست‌وهفتمین دوره لیگ برتر واترپلو به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی - نیروی زمینی ارتش (جمعه ۲۷ بهمن ماه، ساعت ۱۵ - تهران)
نفت امیدیه - سایپا (جمعه ۲۷ بهمن ماه، ساعت ۱۵ - امیدیه)

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار