شیعی: حرف‌های کریمی را در هیئت رئیسه فدراسیون بررسی می‌کنیم/ مقابل مشکی‌پوشان خوش‌شانس بودیم

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: بعد از هفته‌ها لازم بود که بردی را کسب کنیم، اگرچه مقابل مشکی‌پوشان خوش‌شانس بودیم.

خبرنگار ورزشی ، محمود شیعی بعد از برد ۲ بر یک پیکان مقابل مشکی‌پوشان در جمع خبرنگاران گفت: خیلی وقت بود که به چنین بردی نیاز داشتیم و خدا را شکر که این اتفاق در نهایت رخ داد و به آرامش رسیدیم. البته در بازی‌های قبل هم عملکرد خوبی داشتیم، اما خیلی بدشانسی می‌آوردیم که در نهایت این برد حاصل شد و امیدوارم راه در ادامه هموار شود.

وی در پاسخ به این سؤال که «آیا قبول دارید امروز تیم مشکی‌پوشان بهتر از پیکان بازی کرده است؟»، یادآور شد: بله، مشکلی‌پوشان در نیمه اول خیلی خوب بازی کرد، اما در نیمه دوم این ما بودیم که بازی بهتری را به نمایش گذاشته و گل دیگری به ثمر رساندیم. البته بعد از اخراج کنت این تیم میهمان بود که بازی را در دست گرفت و حملات زیادی را روی دروازه ما انجام داد و واقعاً خوش‌شانس بودیم که بیشتر از یک گل دریافت نکردیم. انصافا تیم مشکی‌پوشان فوتبال خوبی را ارائه می‌دهد و با ادامه این روند آنها سقوط نخواهند کرد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون در واکنش به اظهارات اخیر علی کریمی در مورد فدراسیون، خاطر نشان کرد: کریمی بزرگ فوتبال ایران است که باید حرف‌های او را شنید. قطعاً‌ حرف‌های او را در جلسه هیئت رئیسه بررسی خواهیم کرد. اگر بحث شخصی باشد که به ما ارتباط ندارد، اما اگر فوتبالی باشد حتماً در مورد آن بحث خواهیم کرد. تا الان هیئت رئیسه جلسه نداشته است که به این موضوع بپردازد، اما قطعاً به آن می‌پردازیم. کریمی اگر حرفی می‌زند از روی دلسوزی است، اما در کنار این موضوع باید شأن فدراسیون فوتبال هم حفظ شود.

شیعی در پاسخ به پرسش دیگری در مورد عدم میزبانی تیم‌های ایرانی از تیم‌های عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: بررسی این موضوع در دستور کار هیئت رئیسه است. در جلسه آینده هیئت رئیسه در این زمینه پیگیری‌های لازم انجام شده و از مسئولان مربوطه سؤالات خود را مطرح خواهیم کرد.

مدیرعامل پیکان با تأکید بر اینکه در مورد مسائل مربوط به کی‌روش از مهدی تاج سؤال کنید در مورد شایعه ممنوع‌التصویری رئیس فدراسیون فوتبال از سوی صداوسیما گفت: من نشنیدم تاج ممنوع‌التصویر باشد. تاج جدا از اینکه رئیس فدراسیون فوتبال است از اشخاص مهم مملکت است و فکر نمی‌کنم ممنو‌ع‌التصویر باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار