نفرات برتر مسابقات کشتی آزاد جام تختی مشخص شدند

رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی با مشخص شدن نفرات و تیم های برتر به پایان رسید.

، سی و هشتمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی با حضور ۱۶۰ کشتی گیر از کشورهای ارمنستان، آذربایجان، بلاروس، بلغارستان، گرجستان، مجارستان، هند، قزاقستان، قرقیزستان، مغولستان، رومانی، تاجیکستان، ترکمنستان، ترکیه، اوکراین و نمایندگان کشورمان که از صبح دیروز (پنجشنبه) در سالن شهید پورشریفی شهر تبریز آغاز شده بود، بعد از ظهر امروز با مشخص شدن نفرات و تیم های برتر به پایان رسید.

اسامی نفرات برتر و نتایج دیدارهای فینال و رده بندی به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم:
فینال: نادر حاج آقا نیا (ایران) - بخبایار اردنبات (مغولستان)، برنده (صفر بر ۱۱)
رده بندی: حمید خلیلی - میهران جابوریان (ارمنستان)، برنده (۳ بر ۷)
رده بندی: علی کارابوگا (ترکیه) - دزیمچیک رینچیناو (بلاروس)، برنده (یک بر ۵)

۶۱ کیلوگرم:
فینال: نیورهان اسکرابین (بلاروس)، برنده - محمد رمضان پور (ایران) (۱۲ بر ۲)
رده بندی: محمد ملکی، برنده - ساندیپ تومار (هند) (با ضربه فنی به پیروزی رسید)
رده بندی: ویتالی هورسکی (اوکراین) - گئورگی ریواززیشویلی (گرجستان)، برنده (یک بر ۵)

۶۵ کیلوگرم:
فینال: مرتضی قیاسی (ایران) - تولگا تومور اوچیر (مغولستان)، برنده (صفر بر ۵)
رده بندی: بهنام احسان پور، برنده - ارنازار آکماتالی یف (قرقیزستان) (۱۰ بر صفر)
رده بندی: واسیل شوپتار (اوکراین)، برنده - شوتا فارتنادزه (گرجستان) (۷ بر صفر)

۷۰ کیلوگرم:
فینال: گئورگی سولاوا (گرجستان) - انس اوسلو (ترکیه)، برنده (۳ بر ۴)
رده بندی: محمدرضا سرگو - سمن رادولوف (اوکراین)، برنده (۵ بر ۵)
رده بندی: جوشن عظیموف (آذربایجان)، برنده - منصور سیرگاک اولوو (قرقیزستان) (۶ بر ۴)

۷۴ کیلوگرم:
فینال: علی پاشا عمرپاشایف (بلغارستان)، برنده - نورلان بکژانوف (قزاقستان) (۱۰ بر صفر)
رده بندی: یاکوب گور (ترکیه) - بولات ساکایف، برنده (قزاقستان) (صفر بر ۴)
رده بندی: حامد رشیدی، برنده - دولت میرات اوراز گیلیوف (ترکمنستان) (۶ بر یک)

۷۹ کیلوگرم:
فینال: میهایلی ناگی (مجارستان) - امید حسن تبار (ایران)، برنده (صفر بر ۸)
رده بندی: محمد متقی نیا، برنده - عبدالقدیر اوزمن (ترکیه) (۵ بر ۴)
رده بندی: مراد سلیمان اُف (آذربایجان)، برنده - رستم دودایف (اوکراین) (۱۱ بر ۶)

۸۶ کیلوگرم:
فینال: کامران قاسم پور (ایران)، برنده - احمت بیلیجی (ترکیه) (۵ بر ۴)
رده بندی: مسعود مددی، برنده - بهادُر قدیروف (تاجیکستان) (۳ بر ۷)
رده بندی: عثمان گوچن (ترکیه) - گاجی مراد ماگومد سعیداُف (آذربایجان)، برنده (صفر بر ۱۱)

۹۲ کیلوگرم:
فینال: ابراهیم بلوکباشی (ترکیه)، برنده - ارشک محبی (ایران) (۳ بر ۳)
رده بندی: حسین شهبازی - محمدجواد ابراهیمی، برنده (یک بر ۲)
رده بندی: جاوید صادق اُف (آذربایجان) - باتزول اولزیسایخان (مغولستان)، برنده (صفر بر ۵)

۹۷ کیلوگرم:
فینال: امیر محمدی (ایران)، برنده - رضا ایلدیریم (ترکیه) (۶ بر یک)
رده بندی: دانیال شریعتی - آیبک یوسوپوف (قرقیزستان)، برنده (۶ بر ۹)
رده بندی: اباذر اسلامی - رمان باکیروف (آذربایجان)، برنده (۸ بر ۱۰)

۱۲۵ کیلوگرم:
فینال: جعفر شمس ناتری (ایران) - پرویز هادی (ایران)، برنده (صفر بر ۳)
رده بندی: احمد میرزاپور (برنده) - فرخود آناکولوف (تاجیکستان)، (۱۰ بر صفر)
رده بندی: گلیانوف عبدالرشید (تاجیکستان) - منختور (مغولستان)، برنده (صفر بر ۱۰)

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار