محمودی: درگیری‌های پایان بازی خود ساخته بود؛ نمی‌دانم عکس‌ها از کجا آمده است!

سرپرست تیم فوتبال خونه‌به‌خونه گفت: هواداران ما تا نیم ساعت پس از بازی مشغول شادی بودند و نمی‌دانم این عکس‌ها از کجا درآمده است.

ابراهیم محمودی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره برتری ۲ بر یک تیم خونه‌به‌خونه بابل مقابل نساجی قائمشهر اظهار داشت: بازی شرایط بسیار خوبی داشت و فکر می‌کنم در طول ۹۰ دقیقه فقط تیم حریف دو یا سه توپ روی دروازه ما آورد. به طور کلی ما میزبان بازی بودیم و طبیعی بود توپ و میدان دست ما باشد.

وی در خصوص درگیری‌های پس از پایان این مسابقه تصریح کرد: در بازی رفت این دو تیم،‌ هواداران ما پس از پایان بازی به طور منظم سوار اتوبوس‌های باشگاه شدند و می‌خواستند شهر را ترک کنند که هواداران نساجی با سنگ به طرف اتوبوس‌های ما حمله کردند. اما در این بازی در جلسه هماهنگی پیش از دیدار دو تیم، مقرر شد طرفداران نساجی نیم ساعت زودتر از هواداران ما از ورزشگاه خارج شوند. با این حال نمی‌دانم چرا برخی از تماشاگران قائمشهری به شهر خود نرفته بودند.

سرپرست تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل در ادامه با بیان اینکه این درگیری‌ها خود ساخته بوده است، گفت: من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است، اما مطمئنم هواداران ما در این درگیری‌ها نقشی نداشته‌اند. ضمن اینکه پلیس بابل هم اعلام کرده روز گذشته هیچ مجروحی در این بازی به آنها مراجعه نکرده است. من از هواداران خودمان مطمئنم، چون آنها تا نیم‌ساعت بعد از بازی در ورزشگاه مشغول شادی و خوشحالی بودند و اصلاً دلیلی ندارد با کسی درگیر شوند. من نمی‌دانم این عکس‌ها از کجا درآمده است و چه هدفی دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار