کشتی آزاد جام تختی| تقدیر از برترین‌های کشتی در سال ۹۶

از برترین‌های کشتی کشور در سال ۹۶ در مراسمی با حضور وزیر ورزش و جوانان تقدیر به عمل آمد.

، سی و هشتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی با حضور ۱۶۰ کشتی گیر از کشورهای ارمنستان، آذربایجان، بلاروس، بلغارستان، گرجستان، مجارستان، هند، قزاقستان، قرقیزستان، مغولستان، رومانی، تاجیکستان، ترکمنستان، ترکیه، اوکراین و نمایندگان کشورمان که از صبح دیروز (پنجشنبه) در سالن شهید پورشریفی شهر تبریز آغاز شده بود، بعد از ظهر امروز برای مشخص شدن نفرات و تیم های برتر در حال برگزاری است.

در حالی که رقابت های رده بندی و فینال اوزان مختلف در حال برگزاری بود، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در سالن حضور پیدا کردند تا از نزدیک نظاره گر رقابت کشتی گیران ایرانی باشند.

رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی و سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نیز با حضور در جایگاه ویژه، ضمن خوشامدگویی با سلطانی فر و پزشکیان، دقایقی را به صحبت با وزیر ورزش پرداخت و سپس با بازگشت به کنار تشک نظاره گر نحوه عملکرد آزادکاران ایران شد.

تماشاگران علاقه‌مند به کشتی نیز استقبال خوبی از این رقابت‌ها داشتند و به تشویق کشتی گیران ایرانی پرداختند. تقریبا تمام صندلی های سالن پر شده است.

با حضور وزیر ورزش و جوانان و همچنین نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از برترین‌های کشتی در سال ۹۶ تقدیر شد.

هنگام تقدیر از حسن یزدانی، قهرمان المپیک ریو و برترین آزادکار سال سلطانی‌فر به خوش و بش با او پرداخت.

این برترین‌ها شامل کشتی گیران در تمام بخش‌های آزاد و فرنگی، کشتی های سنتی و کشتی بانوان و ... و همچنین مربیان و تیم‌های برتر بودند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار