مهابادی: داور را تنها مقصر شکست نساجی نمی‌دانم اما تصمیمات او در نتیجه بازی تأثیر مستقیم داشت

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت که قضاوت محمدحسین زاهدی‌فر در دیدار تیمش مقابل خونه‌به‌خونه بابل، تأثیر مستقیمی در نتیجه داشته است.

داود مهابادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره شکست ۲ بر یک تیمش مقابل خونه‌به‌خونه در دربی مازندران اظهار داشت: زمین شهدای هفتم تیر کیفیت خوبی نداشت و بازی درگیرانه‌ای شاهد بودیم. متأسفانه تصمیمات داور هم در نتیجه مسابقه تأثیر مستقیم داشت.

وی با گلایه از قضاوت محمدحسین زاهدی‌فر داور این مسابقه گفت: او ابتدا گل سالم ما را مردود اعلام کرد. توپی هم که منجر به گل دوم خونه‌به‌خونه شد، کرنر نشد، بلکه به اوت رفته بود. زمانی که بازی دو تیم بدون گل در جریان است، به ثمر رسیدن گل اول در جریان بازی بسیار تأثیرگذار است. در هر حال بازی تمام شده و باید به فکر دیدارهای بعدی باشیم.

سرمربی نساجی با بیان اینکه دو تیم تعداد موقعیت‌های گلزنی برابری داشتند، تصریح کرد: من به پنالتی که به سود خونه‌به‌خونه اعلام شد هم مشکوک هستم. بازیکن در این صحنه در فشار زیادی قرار نداشت و زمین لغزنده بود. البته داور را تنها مقصر این شکست نمی‌دانم. بالاخره اتفاقات فوتبالی در لحظات آخر مسابقه رقم خورد و ما باختیم.

مهابادی درباره ادامه دیدارهای تیمش در لیگ دسته اول خاطرنشان کرد: ما همچنان مدعی صعود هستیم و در ادامه لیگ یک برای صعود مبارزه خواهیم کرد.  ان‌شاءالله در ادامه لیگ به جایگاه واقعی خود خواهیم رسید. ما در مسابقه با خونه‌به‌خونه بدشانسی آوردیم و اگر تصمیمات داور درست بود، قطعاً نتیجه بهتری کسب می‌کردیم.

وی در مورد مصاف روز سه‌شنبه تیمش مقابل ملوان بندرانزلی با سرمربیگری نادر دست‌نشان اظهار داشت: دست‌نشان مربی خیلی خوبی است و ملوان تیم ریشه‌دار و باکیفیتی است. ان‌شاءالله بازی خوبی در این مسابقه به نمایش می‌گذاریم و به نتیجه خوبی هم دست یابیم.

سرمربی نساجی همچنین از اتفاقاتی که در حاشیه دربی مازندران، بیرون ورزشگاه هفتم تیر برای طرفداران نساجی رخ داد، ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت مشکلی در حمل و نقل اعضای تیم نساجی به قائمشهر ایجاد نشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار