خراسانی: علی کریمی چه شفاهی استعفا دهد، چه مکتوب با آن مخالفیم

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت تأکید کرد این باشگاه با استعفای علی کریمی مخالفت خواهد کرد.

فرهاد خراسانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره استعفای علی کریمی از سرمربیگری سپیدرود اظهار داشت: ما این موضوع را پیش‌بینی می‌کردیم، اما فعلاً چیزی به صورت مکتوب به دست باشگاه ما نرسیده است. در هر صورت چه این استعفا مکتوب باشد و چه شفاهی، ما با آن مخالفت خواهیم کرد و علی کریمی تا پایان قرارداد دو سال و نیم خود باید در تیم بماند.

وی در مورد اینکه وضعیت تیم سپیدرود با شکست مقابل استقلال به خطر افتاده است،‌ تصریح کرد: ما چهار بازی خانگی در پیش داریم و می‌توانیم با دو یا سه برد بقای خودمان را در لیگ برتر قطعی کنیم. در هر صورت فوتبال است و این اتفاقات در آن طبیعی است. علی کریمی هم بازیکن بزرگی بوده و اخلاق حرفه‌ای او ایجاب می‌کند که دست باشگاه را باز بگذارد. کریمی مانند برخی از سرمربیان نیست که بخواهد به هر طریقی در تیم بماند و با این کار خواسته دست ما را باز گذارد.

سخنگوی باشگاه سپیدرود در ادامه تصریح کرد: فرصت ۴۵ روزه به یک مربی بسیار ناچیز است و هیچکس نمی‌تواند در این فرصت اهداف خود را در باشگاه پیاده کند. مربی برای موفقیت به دو یا سه سال زمان نیاز دارد. من خودم بازیکن سپیدرود و استقلال بوده‌ام و کاملاً فوتبال را درک می‌کنم به همین دلیل به شدت ما استعفای کریمی مخالفت می‌کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار