توضیح ممبینی در خصوص عدم استفاده از لباس‌های آدیداس در تیم‌های ملی

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد عدم استفاده از لباس‌های آدیداس در تیم‌های رده‌های ملی را توضیح داد.

خبرنگار ورزشی ، طبق قراراداد فدراسیون فوتبال با آدیداس البسه تیم ملی فوتبال بزرگسالان باید رایگان باشد و البسه سایر تیم‌ها و رده‌های ملی با ۷۰ درصد تخفیف خریداری شود. با این حال تیم‌های رده‌های ملی همچنان لباس‌های مجید را به تن می‌کنند که لباس‌های این برند نیز خریداری می‌شود. هدایت‌الله ممبینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در این خصوص اظهار داشت: این صحبت درست است و از تاریخی که قرارداد ما با آدیداس بسته شد، روند تأمین البسه تیم‌های ملی باید به این شکل باشد. یعنی سایر تیم‌های ملی نیز باید برند آدیداس بپوشند، اما چون این لباس‌ها هنوز به خط تولید نرسیده تا آدیداس لوازم را آماده کند، این اتفاق رخ نداده است.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تأکید کرد: از تاریخی که آدیداس لباس‌ها را آماده کند، تمام تیم‌های ملی ما از لباس‌های این برند استفاده خواهند کرد.

وی در واکنش به این مسئله که آیا فدراسیون نمی‌توانست برای تیم ملی فوتسال هم که در رقابت‌های قهرمانی آسیا حضور دارد مانند تیم ملی بزرگسالان البسه آدیداس را تهیه کند، گفت: تیم ملی بزرگسالان در یک سال گذشته این لباس‌ها را می‌پوشد و سفارش البسه آنها را از قبل داده بودیم. چون قرارداد ما با آدیداس به تازگی بسته شده است، یک مقدار زمان می‌برد تا لباس‌های جدید آماده شود.

ممبینی در خصوص اینکه تمام تیم‌ها و رده‌های ملی به جز بزرگسالان از البسه مجید استفاده می‌کنند و آیا فدراسیون برای خرید این البسه هم تخفیف گرفته است، خاطرنشان کرد: موضوع لباس‌های مجید چون برای قبل بوده است، آمار دقیقی ندارم، اما یکسری تخفیف روی این لباس‌ها نیز بوده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار