رحیمی: به اندازه بودجه و داشته‌های‌مان مربی می‌گیریم/ دنبال جبران بدهی‌های گذشته هستیم نه ایجاد بدهی

رئیس فدراسیون هندبال تأکید کرد که این فدراسیون با توجه به داشته‌هایش دنبال مربی در شأن تیم ملی خواهد بود.

خبرنگار ورزشی ، علیرضا رحیمی در مورد لیگ برتر هندبال بانوان اظهار داشت: امروز دیدیم که لیگ بانوان تمام شد و وظیفه خود می‌دانم از مربیان، باشگاه‌ها، بازیکنان، مربیان و هیئت‌ها و همه کسانی که زحمت کشیدند تا لیگ خوبی را شاهد باشیم، تشکر می‌کنم.

وی افزود: لیگ از مهمترین مسابقات فدراسیون‌ها در تمام دنیاست. اگر لازم باشد سال آینده هزینه بیشتری برای لیگ زنان و مردان می‌کنیم.

رئیس فدراسیون هندبال در خصوص سرمربی تیم ملی هندبال بانوان گفت: برای شرکت در مسابقات برون مرزی دوست داریم بهترین مربیان جهان را داشته باشیم، ولی ۹۹ درصد تیم‌های جهان از حضور مربی مرد استفاده می‌کنند و ما هنوز برای تیم بانوان مربی خوب زن پیدا نکرده‌ایم. اگر پیدا شود، حتماً وارد مذاکره می‌شویم.

رحیمی در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم در مورد قطع همکاری با ماچک و انتخاب مربی برای تیم ملی مردان گفت: برای بازی‌های آسیایی سعی می‌کنیم از مربی خوب خارجی استفاده و نتایج مسابقات انتخابی جهان را جبران کنیم. فعلاً در حال بررسی گزینه‌ها هستیم.

وی افزود: در انتخابی جهان دنبال مقصر نبودم و خودم همه نتایج را پذیرفتم.

رئیس فدراسبون هندبال در پاسخ به پرسش دیگر خبرنگار تسنیم در خصوص حمایت مالی برای جذب مربی خوب خارجی از سوی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک تصریح کرد: به اندازه بودجه حرکت می‌کنیم و نمی‌خواهم فدراسیون را زیر قرض ببرم. در واقع دنبال جبران بدهی‌های گذشته هستیم نه ایجاد بدهی. با توجه به داشته‌های‌مان دنبال مربی در شان تیم ملی ایران هستیم.

رحیمی در پایان در پاسخ به خبرنگار تسنیم در خصوص زمان حضور لژیونرها در اردوی تیم ملی برای حضور در جاکارتا گفت: در خرداد لیگ اروپا تمام می‌شود و لژیونرها را در اختیار داریم. متأسفانه بازیکنان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در قراردادشان حضور در اردوی تیم ملی را قید نکرده بودند. فقط در قطر تمام بازیکنان را داشتیم که زمان کمی بود. بازیکنان ما نسبت به سایر بازیکنان آسیا سر هستند و حتی نیاز به اردو هم نداشتند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار