انتقال مهاجم راسینگ کلوب به اینتر قطعی شد

پدیده فوتبال آرژانتین که بازی‌هایش در تیم راسینگ کلوب توجه چند تیم اروپایی را جلب کرده بود به زودی با نراتزوری قرارداد خواهد بست.

، ویکتور بلانکو، رئیس باشگاه راسینگ کلوب آرژانتین تأیید کرد که مهاجم جوان این تیم، لائوتارو مارتینس در هفته پیش رو به اینتر خواهد پیوست.

نراتزوری در ماه ژانویه در صدد عقد قرارداد با پدیده ۲۰ ساله فوتبال آرژانیتن بود و توانست او را در حالی که مشتریان بزرگی مانند اتلتیکو مادرید و رئال مادرید داشت برای سفر به ایتالیا متقاعد کند و مذاکرات طرفین در مراحل پایانی قرار دارد.

بلانکو در این خصوص به رادیو لارد آرژانتین گفت: هفته آینده ما سعی می‌کنیم که مذاکرات‌مان را نهایی و انتقال لائوتارو مارتینس را قطعی کنیم. ما هنوز قیمت قطعی او را تعیین نکرده‌ایم. پیشنهادی که به ما ارائه شده، ۲۲ میلیون یورو است که این همان رقمی است که ما به اطلاع والنسیا رساندیم. برنامه ما این است که تا پایان فصل این تکلیف مارتینس را مشخص کنیم.

گفته می‌شود که اینتر برای خرید مارتینس پذیرفته است که ۲۲ میلیون یورو بپردازد و علاوه بر آن متعهد شده که ۱۰ درصد از رقم فروش این بازیکن به تیم‌های دیگر را هم به باشگاه راسینگ کلوب بدهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار