ابراهیمی: نقاط ضعف نفت‌وگاز را شناسایی کردیم/ لیگ پویایی داشتیم

سرمربی تیم هندبال تأسیسات دریایی گفت: در این فصل لیگ خوبی را داشتیم که با ادوار گذشته کاملاً متفاوت بود.

خبرنگار ورزشی ، زهرا ابراهیمی پس از قهرمانی تیم تأسیسات دریایی در لیگ برتر هندبال بانوان اطهار داشت: در این فصل لیگ خوبی را داشتیم و این لیگ با ادوار گذشته کاملاً متفاوت بود. سطح بازی‌ها نزدیک بود و بازیکنان در تیم‌ها پخش بودند.

وی افزود: سال‌ها در لیگ نبودم، اما این لیگ قابل مقایسه با گذشته نبود و مسابقات پویایی را شاهد بودیم.

سرمربی تیم هندبال تأسیسات دریایی تصریح کرد: می‌دانستیم برابر نفت‌وگاز کار سختی داریم. در دور رفت برابر این تیم شکست خورده بودیم و می‌خواستیم با شناسایی نقاط ضعف این تیم در این دیدار نتیجه قبل را جبران کنیم.

سرمربی تأسیسات خاطرنشان کرد: تماشاگران کمک زیادی به ما کردند و امیدوارم هندبال همواره شاهد حضور تماشاگران زیادی در بخش مردان و زنان باشد. هندبال رشته‌ای مهیج است، اما گمنام مانده.

وی در خصوص وضعیت مالی تیمش خاطرنشان کرد: قرار بود امسال در آسیا حاضر شویم و تمام کارها انجام شد، اما بخش مالی اجازه نداد. آرزو می‌کنم برای فصل بعد اسپانسر داشته باشبم و در لیگ بمانیم. البته باشگاه قرارداد بازیکنان را به موقع پرداخت کرده و مشکلی وجود نداشته است.

ابراهیمی در خصوص داوری‌های لیگ نیز گفت: داوری‌ها بهتر شده اما داوران ما هنوز تئوری هستند و کمی مشکل دارند و باید تکنیک‌ها را بشناسند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار