صمیمی: بازیکنان نفت‌وگاز با تعصب و غیرت برای قهرمانی تلاش کردند/ با ۱۰۰ هزار نفر به جنگ ۱۲ میلیون نفر رفتیم!

سرمربی تیم هندبال بانوان نفت‌وگاز گچساران گفت: نایب قهرمانی چیزی از قابلیت بازیکنان ما کم نمی‌کند و آنها با غیرت و تعصب بازی کردند.

خبرنگار ورزشی ، اعظم صمیمی در پایان لیگ برتر هندبال و پس از نایب قهرمانی تیم نفت‌وگاز گچساران اظهار داشت: لیاقت شاگردان من قهرمانی بود، البته تأسیسات هم برای قهرمانی آمده بود و از امتیاز میزبانی هم بهره می‌برد. نایب قهرمانی چیزی از قابلیت بازیکنان ما کم نمی‌کند و آنها با غیرت و تعصب بازی کردند. از نگاه باشگاه و آنهایی که لیگ را دنبال کردند، ما قهرمان هستیم.

وی در ادامه افزود: اشتباهات داوری در جریان بازی وجود داشت، اما با توجه به حساسیت این دیدار باید این اشتباهات را به حساب هیجان داوران گذاشت.

سرمربی نفت‌وگاز گچساران تصریح کرد: در این دوره سطح بازی نفت‌وگاز گچساران کاملاً متفاوت بود و این نتیجه را به حساب بازی و بدشانسی می‌گذاریم.

وی در خصوص شرایط مالی باشگاه نفت‌وگاز گفت: باشگاه ما یکی از معدود باشگاه‌های هندبال است که چه در بخش زنان و چه در بخش مردان هیچ‌گاه از نظر مالی بازیکنانش مشکلی نداشتند.

صمیمی در پایان خاطر نشان کرد: گچساران با جمعیت ۱۰۰ هزار نفره به جنگ تأسیسات تهران با جمعیتی ۱۲ میلیونی آمد و با توجه به محدودیت‌ها در جذب بازیکن عملکرد خوبی داشت. ما باید ۶۰ درصد از ترکیب تیم را از شرکت نفت جذب می‌کردیم، ولی این موضوع تأثیری در کیفیت ما نداشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار