۷ گزینه برای هدایت تیم ملی ایتالیا رقابت می‌کنند

بالاترین مقام حال حاضر فوتبال ایتالیا از در نظر گرفته شدن ۷ گزینه برای هدایت آتزوری خبر داد.

، آلساندرو کاستا کورتا نایب رئیس مجمع فدراسیون فوتبال ایتالیا می‌گوید که برای هدایت تیم ملی این کشور ۶،۷ گزینه زیر نظر گرفته شده‌اند که سرمربی موقت فعلی این تیم، لوئیجی دی‌بیاجو هم یکی از آنهاست.

آتزوری از زمان اخراج جامپیرو ونتورا که نتوانست این تیم را به جام جهانی برساند، بدون سرمربی بود تا هفته گذشته که دی‌بیاجو به عنوان سرمربی موقت این تیم معرفی شد.

از آنتونیو کونته، کارلو آنچلوتی، روبرتو مانچینی و کلودیو رانیری به عنوان گزینه‌های هدایت آتزوری یاد می‌شود اما ظاهراً این افراد تنها گزینه‌های فدراسیون فوتبال ایتالیا نیستند.

کاستاکورتا در این خصوص اظهار داشت: مانچینی تنها گزینه ما نیست اما من در حال حاضر نمی‌توانم درباره گزینه‌هایی که قرارداد دارند، صحبت کنم. انتخاب دی‌بیاجو هم به صورت خودکار بود. او در حال حاضر بهترین گزینه موجود بود با این حال دی‌بیاجو سرمربی فوق‌العاده‌ای است و انگیزه‌اش مرا هیجان زده می‌کند. او حتی می‌تواند از ماه سپتامبر که مأموریت‌های جدید ایتالیا آغاز می‌شود، کارش را شروع کند. در حال حاضر ما ۶ یا ۷ گزینه داریم که از میان آنها می‌توانیم یکی را برای هدایت تیم ملی انتخاب کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار