سلیمانی: جابر انصاری باید اخراج می‌شد/ داور به فکر اتفاقات پس از بازی بود

کارشناس داوری فوتبال ایران گفت که مهاجم استقلال باید در بازی با سپیدرود اخراج می‌شد.

حیدر سلیمانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی درباره قضاوت داور دیدار تیم‌های استقلال و سپیدرود اظهار داشت: حسن اکرمی داور گلستانی این خیلی عالی دوید و به تمام صحنه‌های درگیری نزدیک بود. او سعی کرد که بدون آوانتاژ بازی را مدیریت کند و بخاطر حواشی هفته‌هایی اخیر سعی می‌کرد بازی را طوری قضاوت کند که بعد از بازی صدای اعتراضی از سوی دو تیم بلند نشود که در این امر موفق بود.

وی ادامه داد: دقیقه ۴۱ حرکت تکواندویی جابر انصاری که با استوک روی کتف دروازه‌بان سپید‌رود فرود آمد یک نوع خطای شدید محسوب می‌شود که باید با کارت قرمز مستقیما اخراج می‌شد اما اکرمی به کارت زرد اکتفا کرد تا نیمه اول را بدون حاشیه به پایان برساند.

این کارشناس داوری تصریح کرد: دقیقه ۴۵ دروازه‌بان استقلال در محوطه پنج و نیم متر توپ را به بیرون هدایت کرد و در ادامه ضربه ساق پای مهاجم سپیدرود به سر حسینی اصابت کرد که مستحق اخطار بود اما داور و کمک داور ندیدند. دقیقه ۵۴ هم خطایی روی قربانی درون محوطه جریمه انجام نشد و علاوه بر اینکه در آن صحنه پنالتی نبود، شبیه‌سازی هم نبود و ادامه بازی صحیح بود.

سلیمانی درباره گل سوم استقلال گفت: دقیقه ۷۷ گل سوم استقلال کار خوب کمک داور بود که به درستی تصمیم گرفت. در یک بازی درگیرانه داور ۳۴ خطای فیزیکی و ۱۳ کرنر اعلام کرد که همگی صحیح بود و کارت زردهای داده شده درست و بجا بود. در کل قضاوت تیم داوری تماشاگر پسند بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار