موسوی در دسته ۹۴ کیلوگرم طلا گرفت

سید ایوب موسوی وزنه‌بردار خوزستان با مجموع ۳۵۴ کیلوگرم قهرمان دسته ۹۴ کیلوگرم شد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، در روز دوم مسابقات وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور (جام تدبیر و امید) رقابت شرکت کنندگان دسته ۹۴ کیلوگرم گروه (A) با حضور ۷ وزنه بردار (خوزستان دو نماینده، فارس، ایلام، کرمانشاه، تهران و لرستان) در سالن شهدای وزنه برداری استان خوزستان برگزار شد.

سیدایوب موسوی نایب قهرمان جهان در سال۲۰۱۷، در حرکت یکضرب وزنه ۱۶۱ کیلوگرم مهار کرد و مدال نقره گرفت، درحرکت دوضرب ۱۹۴ کیلوگرم و با حدنصاب مجموع ۳۵۵ کیلوگرم به دو مدال طلا دست یافت.محمد زارعی وزنه بردار استان فارس که در حرکت یکضرب به مدال طلا دست یافته بود در حرکت دوضرب موفق به مهار وزنه های ۲۰۰ و ۲۰۲ کیلوگرم نشد تا مدال های طلای حرکت دوضرب و مجموع به موسوی برسد.

سعید پورحسینی وزنه بردار تهران که در حرکت یکضرب با مهار وزنه ۱۵۸ کیلوگرم به مدال برنز دست یافته بود در حرکت دوضرب فقط موفق شد وزنه ۱۸۲ کیلوگرم را بالای سر ببرد و با مجموع ۳۴۰ کیلوگرم چهارم شد.

 رحمان اورامه که در حرکت یکضرب با ۱۵۵ کیلوگرم در رده چهارم قرار گرفته بود، در حرکت دوضرب وزنه ۱۹۱ کیلویی را بالای سربرد تا با مجموع ۳۴۶ کیلوگرم به مدال های برنز حرکت دوضرب و مجموع دست یابد. 

عملکرد سه وزنه بردار برتر دسته ۹۴ کیلوگرم به شرح زیر است:
حرکت یکضرب:
۱- محمد زارعی (فارس): ۱۶۲کیلوگرم
۲- سید ایوب موسوی(خوزستان): ۱۶۱کیلوگرم
۳- سعید میرحسینی (تهران): ۱۵۸ کیلوگرم

حرکت دوضرب:
۱- سید ایوب موسوی(خوزستان): ۱۹۴کیلوگرم
۲- محمد زارعی (فارس): ۱۹۲کیلوگرم
۳- رحمان اورامه (خوزستان): ۱۹۱ کیلوگرم

مجموع:
۱- سید ایوب موسوی(خوزستان): ۳۵۵کیلوگرم
۲- محمد زارعی (فارس): ۳۵۴کیلوگرم
۳- رحمان اورامه (خوزستان): ۳۴۶ کیلوگرم

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار