جهانبخش: شایسته پیروزی بودیم/ دن‌بروم: جهانبخش الگویی برای دیگر بازیکنان است

ملی‌پوش ایرانی تیم آلکمار گفت: در بازی با توئنته فوق‌العاده ظاهر شدیم و شایسته پیروزی بودیم.

، تیم آلکمار شب گذشته (چهارشنبه) در بازی خارج از خانه هفته بیست‌ودوم اردویژه هلند با نتیجه پرگل ۴ بر صفر از سد توئنته گذشت. علیرضا جهانبخش با به ثمر رساندن ۲ گل و دادن یک پاس گل ستاره این بازی بود.

جهانبخش درباره این پیروزی ارزشمند آلکمار به دوربین خبری این باشگاه گفت: این یک مسابقه فوق‌العاده برای ما بود که در آن موقعیت‌های زیادی به ویژه در نیمه دوم خلق کردیم.

ملی‌پوش ایرانی تیم آلکمار ادامه داد: خوشبختانه در مصاف با توئنته از فرصت‌های به دست‌آمده بهره خوبی بردیم و پس از کسب نتیجه ۲ بر صفر ۲ گل دیگر هم به ثمر رساندیم. برای فن‌خورست هم خوشحالم که توانست به عنوان یک مهاجم ۲ بار گلزنی کند.

فان دن‌بروم، سرمربی تیم آلکمار نیز در نشست خبری پس از بازی با توئنته درباره درخشش علیرضا جهانبخش گفت: البته اگر علیرضا جهانبخش به هیجانش بازگردد همان علیرضای جهانبخشی است که می‌خواهم و باید او را در آغوش بگیرید. در این صورت شما می‌مانید و تمرکز خود را روی فوتبال می‌گذارید. سپس خواهید داد اگر آرام باشد به خوبی باز می‌گردد. علیرضا بازیکن مصممی است.

سرمربی آلکمار افزود: علیرضا جهانبخش واقعا دوست‌داشتنی، پسر شیرین و  یک بازیکن حرفه‌ای فوق‌العاده‌ای است. اگر او توانست در بازی با توئنته درخشان ظاهر شود اتفاقی افتاده است. علیرضا جهانبخش الگویی برای دیگر بازیکنان است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار