نتایج روز نخست مسابقات بین المللی بدمینتون دهه فجر

نخستین روز از مسابقات بین المللی بدمینتون دهه فجر با برگزاری رقابت های یک نفره و دو نفره به پایان رسید.

، نخستین روز از بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر در بخش بانوان در سالن ورزشی مادران و کودکان شهرستان زنجان در قسمت دونفره و یک نفره برگزار شد.
بر اساس این گزارش در بخش یک نفره الهه سپیدان، هاله همدانچی ، لی زی یی از مالزی ، نسترن کرمی ، ستایش عبدالکریمی و حنانه یعقوب زاده با پیروزی برابر حریفان خود به جدول اصلی راه یافتند.
در قسمت دونفره نیز ستایش عبدالکریمی و هاله همدانچی ، الناز فیض منش و پگاه کامرانی ، پریا اسکندری و رومینا تاجیک ، نسیم صفایی و حنانه یعقوب زاده ، ثمین عابد خجسته و هدیه شمش با پیروزی برابر حریفان خود راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند.
این مسابقات عصر امروز در بخش مردان پیگیری شد که بر اساس آن در قسمت یک نفره سروش اسکندری ، علیرضا کرمی ، فرزین خانجانی، محمد امین علی اکبریان  ، نادر مینایی ، عرفان تاران ، مهران شهبازی  ، پارسا شهبازی ، فربد یاسمی ، محسن معصومی تبار زنجانی ، آراد  بحری و علیرضا کاظمی به همراه بازیکنان ویتنام ، هند ، اردن ، ترکیه ، مکزیک و پرتغال با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله یک شانزدهم نهایی راه یافتند.
در قسمت دونفره نیز سروش اسکندری و فرزین  خانجانی ، آرمین  زکی زاده و محمد پایراوند ، محمدرضا باقری و  فربد یاسمی ، محمدامین علی اکبریان و محمدچهارمحالی ، حسن متقی و مهران  شهبازی ، علیرضا فغفوری و نادر مینایی به همراه بازیکنان دونفره مالزی و هند با پیروزی برابر حریفان خود به مرحله یک هشتم  نهایی راه یافتند.


اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار