ایتالیایی‌ها به دنبال استخدام سرمربی مُفت!

یکی از مقامات فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد که این سازمان توانایی مالی استخدام سرمربیان بومی این کشور که در تیم‌های باشگاه فعالیت می‌کنند را ندارد.

، سرمربی بعدی تیم ملی ایتالیا باید شخصی بیکار باشد یا فردی که در پایان فصل جاری قرارداد وی با تیم فعلی‌اش منقضی شود. این خبر را روبرتو فابریچینی، مشاور فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرده و با این خبر احتمال روی کار آمدن گزینه‌هایی مانند روبرتو مانچینی، آنتونیو کونته و کلودیو رانیری که همه آنها در حاضر به تیم‌های باشگاهی‌شان متعهد هستند را کاهش داده است.

فابریچینی که به تازگی از سوی کمیته ملی المپیک ایتالیا تا زمان انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ایتالیا به عنوان به عنوان مشاور سازمان انتخاب شده است، در این خصوص به رادیو آنچو اسپورت ایتالیا گفت: چرا ما درباره رانیری اینقدر کم صحبت می‌کنیم؟ ما اصلاً نباید تا این حد پیش برویم چون صحیح نیست. علاوه بر این او جزو آن دسته از افرادی است که با تیمی قرارداد یا شرایطی پیچیده دارند. به این ترتیب آنها یا باید قراردادهای‌شان را فسخ کنیم یا انتصاب آنها به عنوان سرمربی تیم ملی سخت خواهد شد. چند گزینه هستند و رانیری هم یکی از آنهاست. با این حال تصمیم‌گیری درباره اینکه با چه گزینه‌هایی تماس بگیریم برعهده کاستا کورتا، (سرپرست فدراسیون) است.

فابریچینی در پاسخ به این سؤال که آیا احتمال ابقای دی‌بیاجو به عنوان سرمربی قطعی تیم ملی ایتالیا پس از مصاف‌های دوستانه برابر انگلیس و آرژانتین در ماه مارس وجود دارد، ‌تأکید کرد: راستش این موضوع هم به نتیجه مذاکراتی که کاستاکورتا با گزینه‌های مدنظرش دارد، بستگی خواهد داشت. در حال حاضر من و دی‌بیاجو باید درباره سازمان‌دهی تیم زیر ۲۱ ساله‌ها صحبت کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار