علی‌صمیمی: هدف کوتاه مدت من موفقیت کاروان ایران در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ است

رئیس جدید فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین هدف کوتاه مدت خود را کسب موفقیت در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا عنوان کرد.

خبرنگار ورزشی ، حمید علی‌صمیمی پس از انتخابش به عنوان رئیس جدید فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین اظهار داشت: انتخابات امروز در یک فضای صمیمی و دوستانه که همیشه در فدراسیون وجود داشته برگزار شد. با توجه به عدم ثبت‌نام محمود خسروی‌وفا، رقابت امروز نیز خیلی نزدیک بود و باید از اعضای مجمع به خاطر حمایتی که داشتند، تشکر کنم.

وی افزود: هدف کوتاه مدت ما در فدراسیون موفقیت در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۸ و حفظ و ارتقای جایگاه‌مان نسبت به دوره گذشته است.

رئیس جدید فدراسیون با بایان این که جوانگرایی در دستور کارش قرار دارد درباره نقاط ضعفی که خسروی‌وفا در پایان مجمع عنوان کرد گفت: توسعه آموزش بحث عمده‌ای است که سرلوحه کارمان قرار دارد چرا که مسابقات همواره بعد از آموزش قرار دارند و استعدادها هم پس از آموزش شناخته می‌شوند. همچنین مربیان باید دانش خود را به روز کنند، ما در کشورمان مربیانی را داریم که در کشورهای دیگر تدریس می‌کنند و باید خودمان از ظرفیت‌های بالای آنها بهره ببریم. 

علی‌صمیمی ادامه داد: همچنین باید در خصوض موضوع اسپانسر به دنبال منابعی باشیم که بتوانیم کارهای‌مان را بدون چشم‌داشت به منابع دولتی انجام دهیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار