خسروی‌وفا: به عملکردم در فدراسیون جانبازان و معلولین نمره ۱۲ می‌دهم/ انتخابات امروز نباید زیر سوال برود

رئیس پیشین فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین گفت که به عملکردش در این فدراسیون نمره ۱۲ می‌دهد.

خبرنگار ورزشی ، محمود خسروی‌وفا در پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون جانبازان و معلولین که پایانی بر بیش از ۳ دهه حضور او در این فدراسیون بود، اظهار داشت: امروز مجمع خوبی برگزار شد و خودتان دیدید که فضا کاملاً سالم، رقابتی و معنوی بود.

وی افزود: فدراسیون ما طی سال‌های گذشته چندین بار جزو فدراسیون‌های برتر قرار گرفت با این وجود فکر می‌کنم که کار روی زمین مانده زیاد است و شرایط فدراسیون باید بهتر شود. علت این که فدراسیون جانبازان جزو بهترین‌ها قرار می‌گرفت این بود که کار جمعی حرف اول را در فدراسیون می‌زد و ما حمایت دولت، مجلس و مردم را همواره داشتیم.

رئیس پیشین فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین درباره انتقادات یکی از نامزدها نسبت به دوقطبی بودن انتخابات امروز گفت: طبیعی است که ۲ نفری که ظرفیت بالاتری داشته باشند حمایت بیشتری نیز از آنها صورت بگیرد. به نظرم رقابت امروز سالم بود و نباید زیر سوال برود.

خسروی‌وفا در پاسخ به این سوال که به عملکردش در این فدراسیون چه نمره‌ای می‌دهد؟ گفت: من به خودم نمره ۱۲ و به عملکرد فدراسیون نمره ۱۷ می‌دهم، چرا که ما از زحمات افراد و قهرمانان زیادی بهره بردیم.

وی در پایان عنوان کرد: شک نکنید که در کمیته پارالمپیک می‌مانم و به این سادگی‌ها این حوزه را رها نمی‌کنم، من عاشق بچه‌های معلول هستم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار