آذرنیا: از پیشنهاد تراکتورسازی برای تغییر ساعت بازی استقبال می‌کنیم/ انصاف نبود دربی تبریز در شهر دیگری برگزار شود

سرپرست تیم گسترش فولاد از عدم مخالفت این باشگاه برای تغییر زمان دربی تبریز در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر خبر داد.

حسن آذرنیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره وضعیت تیم گسترش فولاد پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی، اظهار داشت: گسترش فولاد شرایطش خوب است، هر چند که تعدادی بازیکن مصدوم داریم، اما بقیه بازیکنان تمرین می‌کنند و آماده بازی با تراکتورسازی هستند. نخستین هدف‌مان در دربی تبریز این است که در مرحله اول یک فوتبال با کیفیت ارائه بدهیم و در مرحله دوم ان‌شاءالله سه امتیاز را بگیریم.

وی افزود: هیچ مشکلی نداریم و کاملاً آماده بازی هستیم.

سرپرست گسترش فولاد با اشاره به تعلیق محرومیت تراکتورسازی از برگزاری بازی خانگی در خارج از استان و برگزاری دربی تبریز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز، خاطرنشان کرد: هر چند که به صورت رسمی هنوز چیزی ابلاغ نشده، اما تا جایی که می‌دانیم، محرومیت بازی خارج از استان برای تراکتورسازی هم برداشته شده است. با این رأی، به‌ نوعی گسترش فولاد هم جریمه شده بود، اما خدا را شکر مشکل حل شده و در شهر خودمان و در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز دربی را برگزار می‌کنیم. از لحاظ هوادار برای تراکتورسازی هم فرق نمی‌کرد که کجا بازی کند، چون حتی بعضی جاها بیشتر از تبریز هوادار دارد. از اسمش مشخص است که بازی تراکتورسازی - گسترش فولاد دربی است و انصاف نبود که در شهر دیگری برگزار شود.

بیشتر بخوانید:

نصیرزاده: با محرومیت تراکتورسازی، گسترش فولاد را هم محروم کردند

آذرنیا راجع‌به دیدار این تیم مقابل تراکتورسازی گفت: در تبریز تماشاگران یک شعاری دارند که می‌گویند «تیم‌های آذربایجان با یکدیگر فرقی ندارند». بازی با تراکتورسازی هم نه تنها برای گسترش فولاد، بلکه برای هر تیمی سخت است. من بازی‌های اخیر تراکتورسازی را دیدم، مشخص است که تیم‌شان چارچوبش را پیدا کرده و بازی با کیفیتی انجام می‌دهد. بازی با تراکتورسازی برای ما بازی خیلی سخت است، اما گسترش فولاد هم بعد از آمدن فیروز کریمی اگر چهره شناخنته شده‌ای ندارد، ولی با توجه به کارهای تاکتیکی و گروهی که با تدبیر آقای کریمی انجام می‌شود، خیلی به تیم بزرگی تبدیل شده است.

وی در مورد درخواست باشگاه تراکتورسازی برای تغییر ساعت بازی روز چهارشنبه خود مقابل گسترش فولاد تصریح کرد: چون ما میزبان نیستیم، فکر می‌کنم برای ما زیاد فرقی نداشته باشد. ما تابع نظر سازمان لیگ هستیم و هر وقت بگویند، ما همان موقع بازی می‌کنیم. اگر تراکتورسازی فکر می‌کند ساعت ۱۶ تماشاگران بیشتری به ورزشگاه می‌آیند، ما هم از این موضوع استقبال می‌کنیم، چون حضور هواداران بیشتر برای ما هم بهتر است. فکر می‌کنم فوتبال بدون تماشاگر عین غذای  بی‌نمک است.

بیشتر بخوانید:

برگزاری بازی دربی تبریز در ورزشگاه یادگار

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار