بازیکن بلند قد زیاد داریم اما همه سرزن نیستند

کی‌روش: به استقلال آرام و با اعتماد به نفس گل زدم

ذوب آهن در حالی که با یک گل از استقلال عقب بود در نهایت با نتیجه دو بر یک برنده شد و شاید کلید این موفقیت گل شدن ضربه پنالتی باشد.

به گزارش "توپ" بازی حساس ذوب آهن و استقلال یکی از جذاب ترین مسابقات هفته بیست ودوم لیگ برتر بود. ذوب ابتدا با گل وریا غفوری عقب افتاد اما گل های استنلی کی روش و محمد حسینی ورق را برگرداند و سه امتیاز را به ذوبی ها داد. استنلی کی روش درباره این بازی گفت:« این مسابقه ، بازی دو تیم قوی بود. استقلال را همه می شناسند و می دانند چه تیم خوبی است ما هم تیمی هستیم که چند برد پیاپی به دست آورده ایم.»


مهاجم برزیلی ذوب آهن افزود:« بازی سخت و جذابی بود. استقلال تیم خوب و پرمهره ای است و ما انتظار یک بازی سخت را داشتیم. در چنین مسابقاتی تیمی می تواند برنده شود که تمام جزئیات برنامه های تیمی را اجرا کند. ما خوشبختانه توانستیم از پس همه حربه های استقلال بر بیاییم و به هدفمان برسیم.»


او با اشاره به هدف ذوب آهن در لیگ برتر گفت:« هدفمان این است که در جدول فاصله ها را کم و کمتر کنیم.»


کی روش همچنین درباره اعتراض استقلالی ها به سبک بازی ذوب آهن و استفاده از توپ های بلند گفت:« این موضوع را قبول ندارم. ما در هر بازی از یک تاکتیک استفاده می کنیم و در این بازی شاید از توپ های بلند بیشتر استفاده کرده باشیم. ما کاملا با توپ بازی می کردیم و در زمان هایی از بازی باید از توپ های بلند استفاده می کردیم. ما برای پیروزی باید از تمام پتانسیلمان استفاده کنیم و این کار را به خوبی برابر استقلال انجام دادیم.»


استنلی درباره اینکه حضور او باعث روی آوردن به بازی هوایی شده گفت:« بازیکنان بلند قد زیادی هستند که شاید همه در جنگ های هوایی خوب نباشند.»


او درباره ضربه پنالتی حساسی که توانست تبدیل به گل کند گفت:« ما هرروز در آخر تمریناتمان ضربات پنالتی را تمرین می کنیم. در زمان ضربه خیلی آرام بودم و اعتماد به نفس داشتم.»


مهاجم ذوب درباره اینکه امسال چند گل می تواند برای تیمش می تواند به ثمر برساند گفت:« نمی توانم قولی بدهم، اما تمام تلاشم را می کنم که مهره موثری برای تیمم باشم. فرقی ندارد گل بزنم یا پاس گل بدهم مهم موفقیت تیم است. هربازی شرایط خاص خودش را دارد و من هم سعی می کنم از موقعیت هایی که نصیبم می شود استفاده کنم.»


کی روش بعد از ماه ها حضور در ایران با اشاره به شرایط زندگی اش و همچنین شناختش از بازیکنان حاضر در لیگ گفت:« فوتبال ایران خیلی از لحاظ فیزیکی، تکنیکی و تاکتیکی شبیه برزیل است به خصوص آن منطقه ای که من از آنجا می آیم خیلی فوتبالش شباهت به ایران دارد. درباره بازیکنان دیگر هم باید بگویم به تیم های دیگر نگاه نمی کنم اما در تیم خودمان مرتضی تبریزی، رشید مظاهری، قاسم حدادی فر و خیلی های دیگر بازیکنان بسیار خوبی هستند.»


استنلی کی روش که با ژوزه تادئو مهاجم ناکام پرسپولیس در لیگ چهاردهم رابطه دوستانه ای دارد درباره تادئو و عدم موفقیتش در فوتبال ایران گفت:« این ها بستگی به بازیکن و شرایط باشگاهش دارد. موفقیت یک بازیکن به ریتم و سبک تیم و روش مربیان بستگی دارد.»

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار