آخرین وضعیت ۳ پرونده خارجی تراکتورسازی؛ مهلت ۱۰ روزه کرار برای ارسال دفاعیه و اعتراض به جریمه ۱۱۵ هزار دلاری

باشگاه تراکتورسازی در حال حاضر فقط سه پرونده شکایت خارجی دارد که در تلاش است آنها را هم مختومه کند.

خبرنگار ورزشی ، حدود سه ماه پیش بود که کرار جاسم، بازیکن پیشین تیم تراکتورسازی از این باشگاه به فیفا شکایت کرد و خواستار دریافت کامل دستمزد خود شد. از طرفی دیگر، باشگاه تراکتورسازی هم مستنداتی داشت که به‌خاطر مسائل انضباطی بخشی از قرارداد کرار جاسم را کسر کرده است. پس از شکایت این هافبک عراقی، باشگاه تراکتورسازی هم مستندات خود را ارائه کرده و این مستندات برای کرار هم ارسال شده است. ۱۵ فوریه (۲۶ بهمن ماه) آخرین مهلت کرار است که دفاعیات خود را ارسال کند تا رأی پرونده صادر شود. کرار برای این کار فقط ۱۰ روز دیگر مهلت دارد.

بیشتر بخوانید:

۳ پرونده تراکتورسازی در آستانه مختومه شدن در فیفا

همچنین خبر دیگر در مورد وضعیت پرونده‌های خارجی تیم تراکتورسازی این است که رأی تفضیلی پرونده آگوستو سزار در تاریخ ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۷ (۳۰ شهریور ۹۶) صادر شده، اما ۲۵ ژانویه ۲۰۱۸ (۵ بهمن ۹۶) به دست فدراسیون رسیده است! باشگاه تراکتورسازی پس از این تاریخ ۲۱ روز وقت داشت که اعتراض خود را به دادگاه CAS ارائه بدهد که این کار حالا انجام شده است. البته رأی کوتاه پرونده آگوستو فرودین ماه ابلاغ شده بود، اما باشگاه تراکتورسازی درخواست کرده بود که رأی کامل این پرونده را بگیرد. تراکتورسازی در این پرونده محکوم شده که ظرف ۳۰ روز ۱۱۵ هزار و ۲۰۰ دلار به همراه پنج درصد از این مبلغ به‌عنوان جریمه دیرکرد به او پرداخت کند. باشگاه تراکتورسازی هم اعتراض خود را به دادگاه CAS ارائه داده تا بخشی حداقل بخشی از این جریمه را کم کند.

کارلوس کاردوسو هم دیگر شاکی خارجی تراکتورسازی است که هنوز زمان برگزاری دادگاه CAS برای رسیدگی به پرونده این بازیکن اعلام نشده است.

این سه بازیکن، تنها شاکیان خارجی باشگاه تراکتورسازی هستند و این باشگاه در حال حاضر هیچ پرونده شکایتی خارجی ندارد. آنها برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا با ۱۱ میلیارد تومان انبوه پرونده‌های خارجی خود را بسته بودند.

بیشتر بخوانید:

باشگاه تراکتورسازی: فقط پول می‌خواهیم!

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار