آقازمانی: اصلاً به پایین جدول فکر نمی‌کنیم و هدف‌مان رتبه‌های بالاتر است

هافبک تیم فوتبال نفت تهران گفت:‌ ما اصلاً به پایین جدول فکر نمی‌کنیم و تمام هدف‌مان این است که چند پله در جدول صعود کنیم.

سامان آقازمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد شرایط نفت تهران در هفته‌های اخیر و اینکه آنها بعد از آمدن هومن افاضلی شکست نخورده‌اند، گفت: تیم ما در گذشته آرامش نداشت، ولی بعد از تغییرات مدیرینی و انتخاب سرمربی جدید، شرایط‌مان بهتر شد. باید از زحمات باشگاه و همچنین آقای افاضلی تشکر کنم و خوشحالم که الان وضعیت بهتری در جدول داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نفت از منطقه خطر فاصله گرفته است یا خیر، تأکید کرد: ما اصلاً به پایین جدول فکر نمی‌کنیم و تمام هدف‌مان این است که چند پله در جدول صعود کنیم. هشت بازی باقی مانده است که امیدوارم بهترین نتایج را بگیریم. متأسفانه در نیم‌فصل اول خیلی امتیاز از دست دادیم و باید طوری نتیجه بگیریم که در پایان فصل یک جایگاه خوب را به دست بیاوریم.

آقازمانی همچنین در مورد بازی تیمش برابر سپاهان در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر اظهار داشت: بازی سختی داریم، چون سپاهان هم در پایین جدول است. آنها می‌خواهند با شکست دادن نفت تهران، جای ما را بگیرند و این یک بازی شش امتیازی محسوب می‌شود. با این حال ما هم انگیزه‌های خودمان را داریم و معتقدم که می‌توانیم سپاهان را ببریم. با توجه به شرایطی که در جدول داریم نباید اجازه بدهیم سپاهان دست پر از زمین خارج و پیروز شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار