کین دومین ۱۰۰ گله سریع تاریخ لیگ برتر شد

مهاجم تیم فوتبال تاتنهام با نجات دادن تیمش از شکست خارج از خانه برابر لیورپول رکورد جدیدی برای خود به ثبت رساند.

، گلی که هری کین در تساوی ۲ بر ۲ شب گذشته (یکشنبه) تاتنهام در خانه لیورول زد نه تنها میهمان لندنی را از شکست نجات داد بلکه با ثبت یک رکورد انفرادی ارزشمند برای این مهاجم انگلیسی همراه بود.

کین که در دقیقه ۸۷ بازی یک پنالتی را به هدر داد، در دقایق تلف شدن نیمه دوم پشت ضربه پنالتی پر حرف و حدیثی که داور به تیمش تقدیم کرد، ایستاد و این بار برخلاف دفعه قبل گلزنی کرد تا بازی حساس هفته بیست‌و‌ششم لیگ برتر انگلیس را به تساوی بکشاند.

با این گل، کین  در لیگ برتر ۱۰۰ گله شد اما این افتخار را با ثبت دومین زمان کوتاه‌ برای پیوستن به باشگاه ۱۰۰ تایی‌های لیگ برتر انگلیس (از سال ۱۹۹۲) به ثبت رساند.

او پس از بازی به اسکای اسپورتس گفت: دعا می‌کردم که یک فرصت دیگر به دست آورم اما خب معمولاً کم پیش می‌آید که چنین اتفاقی رخ دهد به خصوص زمانی که بازی به وقت‌های تلف شده می‌رسد با این حال خوشبختانه من این فرصت را به دست آوردم و خوشحالم که یکصدمین گلم در لیگ برتر را به ثمر رساندم. حضور در باشگاه ۱۰۰ تایی‌های لیگ برتر عالی است.

کین با گلی که زد به بیست و هفتمین بازیکن در تاریخ لیگ برتر انگلیس تبدیل شد که در این رقابت‌ها ۱۰۰ گل زده‌اند و در تاریخ بالاترین سطح از فوتبال باشگاهی انگلیس، حالا تنها پایین‌تر از  آلن شیرر، مهاجم سابق نیوکاسل است که در مدت زمان کوتاه‌تری نسبت به کین  ۱۰۰ گله‌ شد.

شیرر ۱۰۰ گل خود در لیگ برتر انگلیس را در ۱۲۴ بازی به ثمر رساند. این در حالیست که کین ۱۰۰ گل لیگ برتر خود را در ۱۴۱ بازی به ثمر رسانده است.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار